מה בתיק האיפור? חלק שני

באיל מקיאג' ממשיכים לסקור את מוצרי החובה שמוכרחים להימצא בכל תיק איפור. רוצה לדעת באילו מוצרים מדובר? אנו מזמינים אותך להמשיך לקרוא!

03/01/13

בחלק הראשון של הפוסט, עסקנו בעיקר בכל המוצרים הצבעוניים והכיפיים שכל מתאפרת צריכה להחזיק בתיק האיפור על מנת ליצור מראה מחמיא ואטרקטיבי. לפני שפונים למוצרים הללו, חשוב להכין את העור באמצעות השימוש במוצרי בסיס איכותיים. על אילו מוצרים אסור להתפשר? כל זאת ועוד בפוסט הבא!

מייקאפ נוזלי- אמרנו בסיס, אמרנו מייקאפ! אחרי הכל, מדובר בשלב הראשוני בהנחת האיפור, מיד לאחר הזנת העור בקרם לחות. על אף שהמייקאפ אמור להיות בלתי נראה על גבי העור, למעשה הוא זה שמכתיב את מראה האיפור כולו וקובע האם מדובר במראה איפור מנצח או מאכזב. המייקאפ הנוזלי של איל מקיאג' מגיע בתשעה גוונים שונים לצורך התאמה אופטימלית והינו בעל גימור מט, המעניק כיסוי קליל אך אחיד. גימור מט חשוב לכל מי שעור הפנים שלה מעורב עד שמן, היות והוא מסייע לנטרל את האזורים השומניים בעור.

קונסילר- הקונסילר הוא ללא ספק הנשק הסודי של כל אישה, שכן מדובר במוצר המסייע להסתיר את כל הצדדים הפחות חיוביים בעור הפנים שלך באותו יום. הקונסילר מסייע להפוך את עורך לקנבס חלק, כך שאיש לא צריך לדעת שלא ישנת מספיק בלילה או שקמת עם "חבר" חדש על העור. כדי להתאים את גוון הקונסילר יש לעשות אבחנה בין מוצר המיועד לשקיות מתחת לעיניים ובין מוצר הנועד לתקן פגמים נקודתיים בעור. במקרה הראשון- על הקונסילר להיות בגוון אחד בהיר יותר מגוון עורך על מנת להעניק לאזור העיניים מראה זוהר ורענן. רק שימי לב שאינך בוחרת גוון בהיר מדי, שכן שילוב גוון בהיר מאוד עם הכהויות של העיניים עלול ליצור מראה אפרפר וזה בהחלט לא המצב הרצוי. את הקונסילר המיועד לתיקון פגמים לעומת זאת, יש להתאים במדויק לגוון העור והמייקאפ. הקונסילר המוצק של איל מקיאג' מותאם לכהויות מתחת לעור ואילו הקונסילר הקרמי מושלם לכיסוי בעיות נקודתית בעור.

פודרה- למרבה הצער עדיין לא הומצא מוצר הבסיס שיצליח להיות מונח על העור שלך מבלי לזוז במהלך כל שעות היום, בטח באקלים חם כמו בישראל. לכן, חשוב מאוד שבתיק האיפור שלך תמיד תימצא פודרה עבור תיקונים נדרשים במהלך שעות היום. הפודרה מסייעת להעניק לעור מראה מט, כך שלא תיראי מבריקה באזורים לא רצויים. הפודרה של איל מקיאג' נוחה לנשיאה בתיק ובנוסף מכילה גם מראה, כך שתמיד תוכלי לשלוף אותה במהלך יום העבודה ולפדר את עור הפנים.

פודרת הצללות- עור הפנים שלך הוא הקנבס שלך ואותו את יכולה לעצב לפי רצונך. אם למשל, הפנים שלך עגולות ותרצי לגרום להן להיראות מעט רזות יותר- תוכלי לעצב את מבנה עצמות הפנים באמצעות פודרת הצללות מבית איל מקיאג'. איך זה עובד? באמצעות מברשת רחבה את מעבירה מעט מהפודרה על האזורים שהיית רוצה לחטב וכך נוצרים משחקי אור וצל הגורמים לפנים להיראות חטובות ומעוצבות יותר. גם אם אינך רואה לנכון לחטב את הפנים, דעי כי להצללות יש אפשרות להעניק מימד מעניין למראה הפנים ואף להוסיף להן חמימות מסוימת שלא ניתן להשיג באמצעות השימוש בסומק בלבד.

 

 

 

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed