לומדים להתאפר

תמיד רצית לדעת איך להתאפר? איל מקיאג' משיקה סדרת סרטי הדרכה ללימוד עצמי, בהנחייתה של גלית ורטהיים

27/06/11

כולנו רוצות לדעת איך לשדרג את המראה שלנו בזמן קצר ובלי הרבה מאמץ. להבליט את העיניים היפות, להיראות קורנות ומטופחות ולטשטש את הדברים שאנחנו פחות אוהבות (או שמישהי פיתחה סימפטיה לעיגולים שחורים מתחת לעיניים?). שגרת החיים המודרנית שלנו בכלל ושל אשה בשנת 2011 בפרט, כוללת המון מטלות, משימות ואחריויות, שלצידן אנחנו מבקשות גם להיראות יפות ורעננות (גם מתוך ידיעה שכשאנחנו מרגישות טוב, הכל הולך יותר טוב...).
כשאנחנו יוצאות לעבודה או לסידורים בבוקר, נעדיף איפור טבעי ועדין, שכמעט ואינו מורגש אך מחמיא ביותר. בערב, כשאנחנו יוצאות לחגוג נרצה לשדרג את האיפור, להוסיף מעט צבע והדגשות ולהיראות זוהרות ומעודכנות. עונות השנה, הגיל, האופנה, מבנה הפנים וכמובן מעל לכל, הטעם האישי שלנו, ישפיעו על האיפור בו נבחר. אבל דבר אחד בטוח- אנחנו באיל מקיאג' מאמינים שבכוחה של כל אשה להעצים את נתוניה הטבעיים ולהיראות מדהים ושמנו לנו למטרה להעביר את הידע הזה הלאה, לכל מי שמעוניינת לאהוב ולדאוג לעצמה וללמוד כיצד להיראות ולהרגיש טוב.

Inside il.makiage studio

כפועל יוצא של תפישה זו, אנו מגיעים אליך הכי קרוב שאפשר, עם סדרת סרטוני הדרכה מקצועיים ויוקרתיים ללימוד עצמי, בהנחייתה של הטובה מכולם, הבעלים והמאפרת הראשית של איל מקיאג', גלית ורטהיים. עשרת סרטי ההדרכה שבסדרה, המותאמים במיוחד לנשים שאינן בעלות ידע מוקדם באיפור, ילוו אותך שלב אחרי שלב בדרך אל המראה הרצוי, תוך היכרות עם מוצרי האיפור השונים, אופן הנחתם, טכניקה, סגנון ובחירת צבעים.

הסדרה כוללת כמה סוגי סרטים, לבחירתך ובהתאם לצרכייך-

סרט הדרכה בנושא טיפוח ואיפור יום- טיפוח העור בשגרה, יצירת בסיס טוב לאיפור, יצירת איפור טבעי עדין, קליל ואוורירי המתאים ליום יום, מחמיא וכמעט שאיננו מורגש. למראה מטופח ורענן.

סרט הדרכה בנושא איפור ערב- יצירת איפור ערב זוהר, עדכני ומחמיא, הכולל לימוד טכניקות מעניינות לאופציות לאיפורי עיניים. לימוד שיטות לשדרוג מהיר של איפור היום יום לאיפור ערב.

סרט הדרכה בנושא איפור מינרלי- יצירת מראה איפור במראה טבעי זוהר, על טהרת סדרת המוצרים המינרליים הטבעיים של איל מקיאג'.

איפור לכהות עור- סרט הדרכה ייעודי ייחודי המסביר כיצד ליצור איפור מחמיא וזוהר לנשים בעלות גוון עור כהה, תוך התחשבות במאפיינים הייחודיים של גוון עור כהה, הגוונים המחמיאים ביותר, דגשים לטיפוח ועוד.

שלושת סוגי הסרטים מותאמים לגילאים שונים, היות ולכל עשור בחייה של אשה מאפיינים ייחודיים הן מבחינת המוצרים המתאימים לה ביותר והן מבחינת סגנון האיפור. אורכו של כל סרט הוא כ- 20 דקות בממוצע והוא מכיל הדגמה והסברים.

צפייה מודרכת משולבת בסדנת איפור אישית חווייתית

אנו ממליצים להגיע לסדנת איפור אישית באחת מחנויות איל מקיאג', בהן ממוקמות עמדות הצפייה- הרצליה- קניון שבעת הכוכבים, אילת , ירושלים- קניון מלחה, באר שבע- קניון הנגב, חיפה- סניף קריון, נתניה- קניון השרון, ראשון לציון, וליהנות מסדנה חווייתית אישית עם מאפרת מקצועית, לצד צפייה מודרכת משותפת בסרט. כך תוכלי למקסם את חוויית הלימוד: ליהנות מאיפור ומייעוץ אישי המתחשב במאפייני הפנים הייחודיים לך, לצפות בהדגמה פרונטלית שתסייע לך ללמוד תוך כדי ולקבל טיפים לאיפור מקצועי. כמו כן, ניתן לרכוש את הסרטים לצפייה אישית במחיר של 49 ₪ לסרט באחת מנקודות המכירה. 
מומלץ להתחיל את הלמידה באופן כרונולוגי, מהסרט העוסק בטיפוח ובאיפור יום (שכן הוא הבסיס לשאר) ולהמשיך לאיפור ערב ולאיפור מינרלי.

לתיאום סדנת איפור אישית >

לרשימת סניפי איל מקיאג' המלאה >
 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed