איט גירל

תחרות הפנים היפות של איל מקיאג', יוצאת לדרך! הזוכה בתחרות תדגמן בהפקת איפור לוהטת של איל מקיאג' ותקבל מוצרים בשווי של עד 3000 ₪, במתנה

13/07/11

לגלריית תמונות התחרות 

תמיד האמנת שנולדת לגדולות? כולם אומרים לך שאת יפיפייה אמיתית? זו ההזדמנות שלך לפרוץ ובגדול! במהלך החודש הקרוב, תתקיים באתר איל מקיאג' תחרות במסגרתה נבחר את האיט גירל הבאה של איל מקיאג'. הזוכה בתחרות תדגמן בהפקת איפור לוהטת של איל מקיאג' ובנוסף, תקבל זיכוי לרכישת מוצרים בשווי 3000 ₪ או ערכת מוצרי איפור בשווי 3000 ₪, לבחירתה. הזוכות במקום השני והשלישי ידגמנו גם הן בהפקות איפור של איל מקיאג' ויקבלו זיכוי לרכישת מוצרים בשווי 500 ₪, במתנה.

איט גירל

המושג "איט גירל", ממנו שאבנו השראה לשם התחרות, מתייחס למעשה לבחורה שהינה הדבר הנכון ביותר בסצנה, בין אם מדובר בעולם האופנה, האמנות, במוסיקה או בקולנוע. אחת לכמה זמן, צצות פנים חדשות שמביאות איתן משהו עכשווי, מקורי, אחר ובדרך כלל גם בועט, שגורם לכולנו להסתקרן ולרצות לראות מהן עוד. איט גירל היא תרכובת של סטייל ייחודי, סגנון מקורי, מגניבות, כישרון ובדרך כלל גם הרבה יופי. אם נסתכל על איט גירלס מובהקות דוגמת דרי המינגווי (הנינה של ארנסט המינגווי), ג'ורג'ייה מיי ג'אגר (הבת של מיק ג'אגר סולן הרולינג סטונס) לו דילון (הבת של ג'ין בירקין) או לורדס ביתה של מדונה שברור שתככב בקמפיינים בעוד שנים ספורות, נבין שייחוס משפחתי שווה, כסף, או סיפור חיים מעניין, יכולים רק לעזור בביסוס המעמד.

אז איך משתתפים בתחרות???

שלחי לנו תמונת פנים מדהימה שלך, בגודל של עד 1 מגה. רצוי על רקע בהיר, אחיד וכמה שיותר נקי. התמונות יפורסמו במהלך השבוע הבא בגלריית התחרות באתר איל מקיאג'. שימי לב- לכל משתתפת מותר לשלוח תמונה אחת בלבד!
איך מתבצעת בחירת הזוכה בתחרות?
ההצבעה לתמונות תיפתח בתחילת השבוע הבא ותימשך עד ל- 31.7.11. לכל המצביעים בתחרות יוענק שובר מתנה בשווי 50 ₪* לקניות, ברשת חנויות איל מקיאג'.
בתחילת חודש אוגוסט נפרסם באתר ובפייסבוק את חמש עשרה המתמודדות שקיבלו את מספר ההצבעות הגבוה ביותר והן יזומנו לאירוע הכולל ראיון אישי בנוכחות פאנל שופטי איל מקיאג', שיתרשמו מהמתמודדות ויכריעו סופית בדבר הזוכות בתחרות.

איך אוכל לשדרג את התמונה שלי?

אין ספק שנתונייך הטבעיים מהווים חלק חשוב בהנפקת תמונה מוצלחת לתחרות. אך כדי להבטיח שתצאי הכי יפה שאפשר, הנה כמה טיפים מעולים לאיפור לפני הצילומים, מאת מיכל אוסט, מרצה במכללה ומנהלת פורום איל מקיאג':

• עור חלק בגוון אחיד מצטלם מצוין. הקפידו ליצור בסיס אחיד וחלק על עור הפנים
   ושמרו על אחידות בהנחת המייק אפ על מנת שלא ייוצר מראה שכבות שעשוי
   ליצור צללים בצילום.
• פדרו את הפנים היטב, כדי למנוע ברק ולספוח זיעה.
• הסתירו כתמי עייפות ונטרלו כהויות מתחת לעיניים בעזרת קונסילר או איבן טון.
• שימו לב- בצילומי ביוטי ותקריב, כל "פספוס" קטן מתעצם. הקפידו על פרטים קטנים.
• במידה ואתן מתאפרות באזור העיניים, ודאו שהאיפור סימטרי ומדויק.

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed