קסדה בראש לוהט

קבלו את התשובה של איל מקיאג' לקיץ- הקסדה! ומתחתיה, איפור פאשן מדהים הכולל זוויות חדות מהאייטיז, בשילוב השפעות פופ ארט מהסיקסטיז

25/07/11

החום והלחות שנחתו עלינו, אלו שאנחנו תמיד שוכחים כמה הם קשים עד שהם מגיעים, אלו שבכל קיץ מחדש אנחנו אומרים עליהם "עוד לא היה דבר כזה"! אילצו אותנו למצוא פיתרון יצירתי למצב. קסדה! איך לא חשבנו על זה קודם. מגנה עלינו מפני השמש הלוהטת, בטיחותית, איכותית וסופר קולית. לו רק הייתה לה מערכת קירור פנימית, בכלל הייתה מושלמת.

בחרנו בקסדות מסוגננות ומיוחדות שמהוות אקססורי אופנתי לכל דבר, ללוות את האיפור המרהיב שיצרה אלן סוקולוב, מרצה בכירה במכללת איל מקיאג'. האיפור מתאפיין בצורות וזוויות חדות בהשראת שנות השמונים, בשילוב השפעות מהפופ ארט של שנות השישים. שילובי הצבעים אינם קונבנציונאליים וניתן למצוא במראות אינטרפרטציות לטרנדים חמים באיפור פאשן הקיץ, כמו גבות צבעוניות וסמקים צבעוניים. 

בתחתית כל מראה, תוכלו לראות את רשימת המוצרים בהם השתמשנו, בשילוב טיפים שימושיים ליצירת אלמנטים שונים באיפור.

קסדה בראש ורוד

משולש צהוב על הלחי בהשראת טרנד הסומק הצהוב שהולך להיכנס לעניינים ב-2012, חצי פנים צבועות בורוד, איפור עין חד וזוויתי בכחול ושפתיים חצויות באדום וכחול. 
למוצרים בהם השתמשנו >
 

קסדה בראש ירוק

המראה מציג שילוב בין קווים חדים ובין אזורים מטושטשים (מסכה תכלת). הצבת אלמנטים מטושטשים לצד אלמנטים סופר חדים, יוצרת קונטרסט מעניין עבור העין המתבוננת.
למוצרים בהם השתמשנו >
 

קסדה בראש אמריקאי

מראה חד וגיאומטרי שמשלב בין צורות המזכירות כוכבים, סומק כחול וגבות לוהטות צבועות באדום.
למוצרים בהם השתמשנו >


ארטדיירקטור: מאור צבר
צילום: צחי ואזנה
איפור: אלן סוקולוב
סטיילינג: מאור צבר, שאולי וקסברג
דוגמנית: רוסלנה ל"עדי ברקן"
קסדה ורודה: "ד"ר אופנועים". קסדה ירוקה: "מוטורייב"
תכשיטים: ליאת גינזבורג

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed