שנהיה לראש ולא לזנב

בואו לראות איך יצרנו את הלוק השלישי בהפקת האיפור המיוחדת של איל מקיאג' לראש השנה, בהשראת דגי זהב. מראה כחול- ורוד

18/09/11

שנה חדשה היא הזדמנות מצוינת לברך את האהובים עלינו בשפע של בברכות, להציב לעצמנו מטרות וכמובן, לבקש משאלות. ומי יותר מתאים לסמל את השנה החדשה מהדגים, שבגרסה אחת שלהם מככבים על שולחן החג עם הברכה הידועה "שנהיה לראש ולא לזנב"... ובגרסה הזוהרת יותר, מוכרים לנו מעולם האגדות והמיתוסים כיצורים שמתקשרים למזל טוב ולהגשמת משאלות.

טקסטורות דמויות קשקשים טרנדיות מאוד במלתחה בחורף הקרוב ומכילות שכבות של פאייטים צפופים ומבריקים בגדלים ובצבעים שונים, חרוזים קטנים ועוד. מראות האיפור המרהיבים שיצרה אלן סוקולוב, מתאפיינים בשילובי צבעים לא קונבנציונאליים, במרקמים שקופים, המדמים אפקט של צדף ומעלים אסוציאציות של מים, בנות ים ויצורים מימיים אחרים. קומפוזיציות האיפור משלבות בין זוויות חדות ומטושטשות ומתחלפות בין מראה למראה מבחינת המיקום על גבי העין. אז לכבוד השנה החדשה קבלו מאיל מקיאג' באהבה, הפקת איפור חגיגית ודגית במיוחד. שנה טובה לכולם!

מראה כחול- ורוד

במראה זה, האיפור בחלק הפנימי של העין חד ומשורטט והחלק החיצוני הופך להיות מטושטש למדי בהדרגה.

טיפ-איפור מאלן, להדגשת קו ריסים תחתון

הדגשת קו ריסים תחתון מחמיאה מאוד לרוב סוגי העיניים ויוצרת מעין מסגרת לעין. האפקט שמתקבל תלוי בעובי ההדגשה ובסגנון שלה, כשההדגשה באופן כללי מגדילה את העין ולכן מומלצת מאוד לבעלות עיניים קטנות, ואף מעניקה לעיניים מראה בובתי.
ישנן כמה אופציות אפשריות להדגשת קו הריסים התחתון:
1. צללית- הדגשה בעזרת צללית מעניקה מסגרת עדינה לעיניים ומומלצת לבעלות עור שומני, לנשים בוגרות ולכולן בימי הקיץ הלחים, בשל עמידותה הגבוהה של הצללית.
2. עיפרון גליטר אייליינר- חובבות מראה מודגש יותר, מוזמנות להניח על קו הריסים עיפרון גליטר אייליינר בגוון רצוי ולהניח מעליו, צללית בגוון דומה. מעבר לאפקט המודגש, הצללית תקבע את העיפרון.
3. אייליינר- אופציה נוספת ומיוחדת יותר, היא להדגיש את קו הריסים התחתון בעזרת קו אייליינר משורטט, שיעניק לעין מראה אקזוטי ומלוכסן. הדגשה זו מתאימה לבעלות מבנה עיניים "אידיאלי" (לא רחוקות מידי, לא קרובות מידי...) ודורשת מיומנות גבוהה יותר מאשר שימוש בצללית או בעיפרון. בסיום הקו, מומלץ ללכסנו בזווית חיצונית שתעניק מראה סקסי וחושני. 
 

למראה איפור כחול ירוק >

למראה איפור בגוונים חמים >

רשימת מוצרים

בסיס
• מייק אפ מוצק בגוון M8
• מייק-אפ מינרלי בגוון "מדיום", ליצירת אפקט שקוף על עור הפנים, במקום פודרה.

עיניים
• צללית כחולה בגוון "אמריקן בלו"- בחלק הפנימי של העין, טשטוש הצללית.
• מעבר הדרגתי לצללית טורקיז בגוון "אושיניק".
• מעבר הדרגתי לצללית ורודה בגוון "באבל-גאם".
• מעבר הדרגתי לצללית באבל-גאם מעבר לצללית ריאו קרנבל.

סומק
• צללית- סומק בגוון "פליים".

שפתיים
• גלוס פן כתום בגוון "אורנג'".


ארטדיירקטור: מאור צבר
צילום: צחי ואזנה
איפור: אלן סוקולוב
סטיילינג: מאור צבר, שאולי וקסברג
דוגמנית: יוליה ל"גלית טל"

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed