טיפים לאיפור מקצועי: Basic Beauty

רוצה ללמוד כיצד ליצור איפור טבעי עדין, קליל ואוורירי המתאים ליום יום? צפי בסרט ההדרכה החדש שלנו, המחמאות בדרך...

07/11/11

איל מקיאג' מגיעה אליך הכי קרוב שאפשר, עם סדרת סרטוני הדרכה מקצועיים ויוקרתיים ללימוד עצמי, בהנחייתה של הטובה מכולם, הבעלים והמאפרת הראשית של איל מקיאג', גלית ורטהיים. סדרת סרטי הדרכה, Inside il.makiage studio, מכילה עשרה סרטי הדרכה באיפור, בהתאמה לקבוצות גיל שונות. הסרטים ילוו אותך שלב אחרי שלב בדרך אל המראה הרצוי, תוך היכרות עם מוצרי האיפור השונים, אופן הנחתם, טכניקה, סגנון ובחירת צבעים ועוד טיפים חשובים לאיפור מקצועי.

אנו ממליצים להתחיל עם סרט הדרכה Basic Beauty, בנושא טיפוח ואיפור יום, שיעניק לך את כל הכלים ליצירת איפור טבעי עדין, קליל ואוורירי המתאים ליום יום, מחמיא וכמעט שאיננו מורגש. בין הנושאים שיודגמו בסרט- טיפוח העור בשגרה, יצירת בסיס טוב לאיפור, איפור עיניים עדין ועוד.

כמה טיפים לאיפור יום

טיפים לאיפור בסיס:

מייק אפ נוזלי - המייק אפ הנוזלי מתאים לאיפור יום עדין, היות והוא שקוף למחצה ומעניק כיסוי שנראה טבעי, אך עמיד. יתרונו של המייק אפ הנוזלי, הוא הסיליקון, שעושה לפנים "ליפטינג" ומשווה להן מראה מתוח. בנוסף, מכיל המייק אפ כמות נכבדת של פודרה, שמשחררת אותנו מהצורך לפדר את הפנים (פידור עלול להבליט פגמים וקמטוטים).

מייק אפ כהה - בעזרת מייק אפ בגוון כהה יותר מגוון עור הפנים, ניצור הצללות שיעניקו אשליה של שקעים, יטשטשו את גבולות המייק אפ וייחטבו את הפנים. את ההצללות ניצור מתחת לעצמות הלחיים, בכנפות האף (בצמוד לגשר האף) ובמסגרת הפנים.

סומק עדין - הסומק מעניק מראה חיוני ורענן. כל צללית בגוון הסמקה טבעי (ורדרד או כתמתם), יכולה לשמש אותנו גם כצללית וגם כסומק.

טיפים לאיפור עיניים

צללית בהירה - הדגשת עצם הגבה (העצם שנמצאת מתחת לגבה) ואזור פנים העין (במקום הקרוב ביותר לאף), בעזרת צללית בהירה, "ייפקחו" את העיניים וייצרו מראה מואר, רענן ונקי.

גבות - הגבות מהוות מסגרת לפנים והן חשובות מאוד במראה הכללי שמתקבל. חשוב לסרק ולנקות אותן ולהשלים אותן במידת הצורך.

עיפרון לבן לעין - רוצות עיניים גדולות ופקוחות? הנחת עיפרון עיניים לבן על מעקה העין, ישווה לה מראה של עין גדולה ופקוחה.

טיפים לאיפור שפתיים

שפתון בגוון טבעי - למראה טבעי יום יומי, מתאים שפתון בגוון טבעי או גלוס. השפתון פרקטי, נוח מאוד לשימוש ומכיל בתוכו כמות נכבדת של וזלין וקרם הגנה אשר מזינים את השפתיים ומעניקים מראה מבריק ורך.

רוצה לדעת עוד? אנו מזמינים אותך לצפות בסרט ההדרכה בנושא איפור יום, בשילוב עם סדנת איפור אישית!

להעצמת חוויית הלמידה, כדאי להגיע לסדנת איפור אישית באחת מחנויות איל מקיאג', בהן ממוקמות עמדות הצפייה: הרצליה - קניון שבעת הכוכבים, אילת , ירושלים - קניון מלחה, באר שבע - קניון הנגב, חיפה - סניף קריון, נתניה - קניון השרון, ראשון לציון, וליהנות מסדנה חווייתית אישית עם מאפרת מקצועית, לצד צפייה מודרכת משותפת בסרט.

כך תוכלי ליהנות מאיפור ומייעוץ אישי המתחשב במאפייני הפנים הייחודיים לך ולצפות בהדגמה פרונטלית שתסייע לך ללמוד תוך כדי. כמו כן, ניתן לרכוש את הסרטים לצפייה אישית במחיר של 49 ₪ לסרט באחת מנקודות המכירה.

לתיאום סדנת איפור אישית >

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed