הפקת השנה 2011

6 הפקות איפור יוקרתיות, הכוללות 18 מראות שונים, ורק אחת מהן תהיה הפקת השנה של איל מקיאג' לשנת 2011. הכירו את המועמדות

19/12/11

פעם בחודשיים אנחנו מעלים לאתר הפקת איפור מושקעת, הכוללת 3 מראות שונים בהשראות משתנות. לקראת סוף השנה האזרחית הזמנו את הגולשים להצביע להפקת האיפור האהובה עליהם ולעזור לנו להכתיר את הפקת האיפור היוקרתית של שנת 2011.

אז מה היה לנו?

עולם שכולו לבן
אומרים שבעזרת דמיון מודרך אפשר להאמין שקר, גם אם בפועל נמצאים בשוק הכרמל בשעת צהריים חמה באמצע אוגוסט. אז ניסינו לדמיין שאנחנו באנטרקטיקה או לפחות באירופה, במקום במזרח התיכון וציירנו לעצמנו עולם שהכל בו לבן, הפירות, העצים, האנשים ושרק צבעי האיפור המרהיבים יוצאים בו מן הכלל.
 
כלה בהשראה
מראות האיפור של איל מקיאג' לכלות קיץ 2011 רכים ונשיים, לצד היותם מודגשים ועצמתיים, ונראים מדהים עם סגנון הוינטג' הטרנדי של השמלות. הפקה שכולה כלה.
 
צבעי קיץ
בפתחו של קיץ צבעוני במיוחד, יצרנו מראות איפור ססגוניים בסימן התעוררות, שעושים כבוד לצבע ומשמחים את הלב. מראות האיפור שיצרנו מציגים את הצבעים במלוא הדרם, הכי קרוב לאופן שבו אנו פוגשים אותם בטבע- ירוק של תפוח, צהוב של אננס, כתום של תפוז ותכלת של שמיים.
 
קסדה בראש לוהט
קבלו את התשובה של איל מקיאג' לחום יולי אוגוסט- הקסדה! ומתחתיה, איפור פאשן
מדהים הכולל זוויות חדות מהאייטיז, בשילוב עם השפעות פופ ארט מהסיקסטיז
 
שנהיה לראש
עם טקסטורות הקשקשים הטרנדיות, לצד מיתוס בקשת המשאלות, החלטנו ליצור הפקת איפור מיוחדת לראש השנה, בסימן דגי זהב.
 
סימן שחורף
את החורף החלטנו לפתוח עם המחמם הטרנדי ביותר לעונה – הפרוות, ולהציג שלושה לוקים מסתוריים ומפתים של רוזנת אריסטוקרטית, בהשראת הסדרה "דם אמיתי". הפרוות, שמככבות בקולקציות החורף של גוצ'י, מייקל קורס, הרמס ועוד, מתאפיינות בגוונים חורפיים עמוקים כגול כחול, ירוק כהה, סגול עמוק ובורדו. בהפקה זו הוספנו לפרוות גם כובעי נוצות מרהיבים וריסים מלאכותיים דרמטיים, שמדגישים את הלוק הפרוותי נוצתי.
 

תמונת מצב

בשבועיים שחלפו מאז התחיל דירוג ההפקות הספיקה הפקת הכלות להתמקם במקום הראשון ולצבור פער מרשים מהבאות אחריה, כשהמראה הבולט מתוכה הוא מראה "הכלה הכוכבת".
 
על המקום השני מתמודדות כרגע שתי הפקות: הפקת הפרוות, שהבולט מבין המראות הוא מראה ה-Green Fur, והפקת צבעי הקיץ שהמראה המוביל מתוכה הוא מראה ה-Cyber Summer.
 
הפקת הקסדות, שאנחנו דווקא מאוד אוהבים, משתרכת בינתיים מאחור, אבל עוד לא מאוחר להשפיע על הבחירה ולשנות את הדירוג.
 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed