הפקה מנצחת

למעלה מ-7,000 גולשים הצביעו להפקת האיפור האהובה עליהם. מה הלוק המנצח שלכם? סיכום בחירת הפקת האיפור של איל מקיאג' לשנת 2011

01/01/12

שמלות במחירים מופקעים, שבועות מורטי עצבים וכנראה שגם אינספור דיונים על רשימות המוזמנים לא יצליחו להדיר את הכלות מהמקום המכובד שתפסו בחיינו, והנה נוכחנו בכך שוב, כשביקשנו מכם לעזור לנו לבחור את הפקת האיפור המוצלחת ביותר לשנת 2011.

שלושה מראות נבחרו מכל הפקת איפור, והם אלו שעמדו להצבעה. ההפקה המנצחת היא זו שסך ההצבעות למראות שלה היה הגבוה ביותר, גם אם אחד המראות זכה למספר מועט יחסית של קולות.
כאמור, שלושה מראות הוצגו במסגרת הפקת איפור הכלות, שזכתה ל-3615 הצבעות שהציבו אותה במקום הראשון: המראה הגותי, המראה הרומנטי ומראה הכלה הכוכבת, שזכה למספר הקולות הגבוה ביותר.
ארטדיירקטורית: אנה קרפונוב. צילום: גל אלי. איפור: אלן סוקולוב. עיצוב שיער: לירון שמואל. סטיילינג: אנה קרפונוב. דוגמנית: אלינה מוס ל HH מודלס. שמלה: בית אושידה. סיכת ראש: אפרת קסוטו
אל המקום השני, במרחק למעלה מ-2,000 קולות מהפקת הכלות, הגיעה הפקת הפרוות (1454 קולות), איתה פתחנו את עונת החורף, כשמראה ה-Green Fur בראשה, וממש מעט מאחוריה נמצאת הפקת צבעי הקיץ (1160 קולות), שהמראה המנצח מתוכה הוא ה-Cyber Summer.
בהמשך ניתן למצוא את הפקת דגי הזהב עם 758 קולות שהתחלקו בין 3 מראות ואת הפקת "עולם שכולו לבן" (453 קולות). את הרשימה חותמת הפקת הקסדות עם 350 קולות בלבד.
תודה לאלפי הגולשים שבחרו את הפקת האיפור האהובה עליהם. נתראה בפעילויות הבאות.

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed