איפוריאליטי: מאפרים מציאות

איל מקיאג' משתפת פעולה עם הפקת תכנית הריאליטי" TLV - עושים את תל-אביב" ומציגה: קורס איפור ריאליטי. הכירו את הדור הבא של מאפרי הריאליטי

23/01/12

לכבוד שיתוף הפעולה בין חברת איל מקיאג' להפקת תכנית הריאליטי TLV – עושים את תל אביב, נפתח במכללת איל מקיאג' קורס איפור ריאליטי, שכשמו – יעסוק באיפור להפקות טלוויזיה וריאליטי, יכשיר את התלמידים להתמקצעות אמיתית בעולם הזוהר, ויכלול שיעורים מעשיים, בהם ייקחו התלמידים חלק מעשי בהפקת התכנית.

שלושה מהתלמידים שמיהרו להבטיח את מקומם, סיפרו לנו למה בחרו להירשם ומה הם מצפים לקחת איתם מהקורס.

 

שחנז אשרפוב

כרגע אני כרגע לומדת במכללת איל מקיאג' בעיר העתיקה בבאר שבע בשאר הזמן אני עוסקת בתחום המטוסים (אזרחית עובדת צה"ל, כמכונאית מטוסים, מה שעשיתי עוד בצבא כחיילת). הסיבה שבגללה החלטתי להירשם ללימודי איפור ריאליטי היא שאני מאוד אוהבת את הנושא, אני מאוד קשורה לעולם האיפור, וכמובן שאני שואפת להתקדם בתחום ולעסוק בו בעתיד הקרוב.

החלום הגדול שלי בתחום האיפור הוא להצליח ולהתקדם כמה שיותר, להיות מוכרת ברשתות, להיות הכי טובה שאפשר, וכמובן - ליהנות מכל רגע ורגע מהעבודה.

שריהאן ג'ליל

אני בת 24 וחצי ומתגוררת בעין ראפה שבירושלים. למדתי איפור ביוטי במכללת איל מקיאג' בירושלים, בקרוב אסיים קורס מאסטר וכבר התחלתי לעסוק באיפור מקצועי באופן פרטי. החלטתי להירשם לקורס איפור ריאליטי כי אני מתכוונת לעבוד בתחום. המעבר מקורס מאסטר לקורס ריאליטי נשמע לי מעניין מאוד, ועם הנוכחות הגוברת של תכניות ריאליטי שיש היום, אני אשמח להשתלב בתחום בהמשך הדרך.

אחד היתרונות שחיזקו את ההחלטה שלי להירשם לקורס, הוא הניסיון המקצועי שאוכל לקבל בשטח, ואני מצפה לספוג ידע וניסיון מהמורים ומהאנשים שכבר עובדים בתחום. השאיפה שלי היא להיות בעלת שם מוכר בתחום של איפור מקצועי. אני לא מתכננת להתמקצע רק בתחום מסוים ואשמח להשתלב בכל אחד מהתחומים הקשורים לנושא.

סי פרץ

למדתי איפור ביוטי, במכללת איל מקיאג' בחיפה. כיום אני בשירות לאומי (שנה שנייה) בבית ספר לילדים עם הפרעות התנהגות. החלטתי להירשם ללימודי איפור ריאליטי, בגלל שתחום הטלוויזיה והריאליטי מעניין אותי. באופן כללי, כל מה שקשור לתחום הבמה, מאחורי הקלעים וטלוויזיה מאוד מעניין אותי, וכמובן שגם תפקיד המאפר על סט צילומים נחשק בעיניי.

הייתי מאוד רוצה להעשיר את הידע שלי באיפור, ואני חושבת שזו הזדמנות טובה לממש את הרצון שלי, שמתחבר לאהבה לעולם הטלוויזיה והריאליטי. הציפייה העיקרית שלי מהקורס, היא ליהנות ולהעשיר את הידע. מעבר לזה, כמובן שאני רוצה להצליח ומתכוונת לתת את כל כולי כדי להצליח בקורס ולהתפתח.

 החלום שלי הוא לעבוד על סט צילומים ולהתחבר לעולם הבידור ולכל תעשיית הבידור. בהמשך אני רוצה לפתוח בית ספר משלי ללימודי איפור. הדור הבא באיפור ריאליטי? סי פרץ
הדור הבא באיפור ריאליטי? סי פרץ. צילום: אוסף פרטי

מתעניינים בלימודי איפור ריאליטי? עדיין לא מאוחר להירשם

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed