ממשיכות לעשות את תל-אביב

מור סילבר ומריל בוזגלו מככבות בהפקת האיפור החדשה של איל מקיאג'. ניצלנו את ההזדמנות להתעדכן איתן ולשאול גם על הרגלי האיפור שלהן

30/01/12

השבוע צילמנו את הפקת האיפור החדשה של איל מקיאג', בהשראת העיר תל-אביב, כשלתפקיד הדוגמניות התייצבו מור סילבר ומריל בוזגלו, כוכבות העונה השנייה של "TLV – עושים את תל-אביב". בין תיקון צללית ל"שוט" ולעוד הרמה של שערה סוררת שזזה מהמקום, תפסנו אותן לכמה מילים.

קצת רקע, למי שלא מכיר: מריל בוזגלו הגיעה לתכנית מהקריות, שם עבדה בחנות נעליים וכבר מגיל 15 היא משכירה את הפנים שלה לצילומים. במהלך העונה בה השתתפה, היא השתלבה כמפיקה בחברת אירועים. מור סילבר הייתה במהלך שנת הלימודים האחרונה כסטודנטית לתקשורת במרכז הבינתחומי כשהחליטה להצטרף לתכנית, ובמהלך העונה הוסיפה לקורות החיים תפקיד מלהקת בהפקת "היפה והחנון", כתבת באתר נענע10 ובהמשך גם קיבלה את משבצת מראיינת המודחים ב"היפה והחנון". 

אז איפה הן בימים אלו?
סילבר היא מנחה במנהלת ליגת לוטו (משחקי כדורסל). במקביל היא מפעילה בלוג בשיתוף הוט בידור אונליין, בשם "מרושתת", ממשיכה לנסות את מזלה באודישנים ובין לבין היא מוצאת גם זמן לדגמן בפרויקטים כמו זה שלשמו התכנסנו.

בוזגלו, שכאמור עוסקת בדוגמנות פנים כבר מגיל 15, ממשיכה באותו הכיוון ובימים אלו מדגמנת עבור יוסי ביטון לצילומי איפור ביוטי, ערב, כלות וכדומה. 

למה בכלל הגעתן ל-TLV?
מריל: "בדיוק השתחררתי מהצבא ופנו אליי. לא חשבתי שאני אתקבל, אבל בגלל שהייתי מכורה לעונה הראשונה, חברות שכנעו אותי לעשות את זה בשביל החוויה, והתקבלתי. זה פתח לי הרבה דלתות, למדתי הרבה וגיליתי דברים שלא ידעתי על עולם הטלוויזיה ". 

כתבות איפור נוספות:

מור: "הייתי בשנה האחרונה של התואר והחלטתי לעשות 'קיצור דרך' ולנסות להתברג בתעשייה ובפרט בתחום הבידור. ההתמחות שלי בתואר הייתה בטלוויזיה, וככה תפסתי שתי ציפורים במכה: גם להיות בפרונט וגם להיות על סט צילומים של תכנית טלוויזיה".

ביום הצילומים שלנו, החליפה כל אחת מהבנות לפחות שני מראות שונים, שכללו כמובן גם איפור מלא ומושקע על-ידי אלן סוקולוב ודידי פז, מרצות בכירות במכללת איל מקיאג'. ואיך הן מתאפרות ביומיום?

מור: "רק אודם! באירועים וכשיש לי חשק להשקיע אני שמה גם אייליינר ומסקרה, אבל על אודם אני לא מוותרת". 

מריל: "בקיץ אני לא מתאפרת בכלל, לפעמים אני שמה קצת סומק. כשבא לי להשקיע אני משתמשת במייק-אפ (כהה, היא מדגישה), צללית שמבליטה את עצמות הלחיים, מעט מסקרה ומתחת לעין – צללית בגוון סגול-יין עדין ומעט צללית שחורה. הרבה מהידע שלי באיפור רכשתי מצפייה באנשי מקצוע שאיפרו אותי. אני סקרנית, מתעניינת ולא מתביישת לשאול שאלות".

יש לכן טיפים למשתתפי העונה החדשה של TLV-עושים את תל אביב?
מור: "קחו את זה כחוויה ותיהנו מכל רגע! אני קצת התגעגעתי הביתה והתבכיינתי, אבל כשחוזרים לשגרה מבינים את הפספוס. וכדאי להם גם לנצל את ההזדמנות ללמוד, כי למרות שזה בטלוויזיה, אלו גם החיים".

מריל: "אל תהיו טיפשים, ותדעו לעמוד על שלכם, אל תשכחו שכל דבר עובר עריכה, והכי חשוב: זו חוויה של פעם בחיים, אז תהנו ותנצלו כל רגע".
 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed