הפקת בלט מאחורי הקלעים

הכישרון פורץ הגבולות של תלמידות קורס איפור ריאליטי נחשף בהפקת אופנה מרהיבה בהשראת בלט אמנותי

02/10/12

אמנות האיפור קוסמת לכולנו. הצבעים העשירים, היצירתיות והיופי שבאיפור הם פשוט ממכרים וככל שמעמיקים לתוך עולם היופי, כך גדלה האהבה והתשוקה אליו. יש בנות שמסתפקות בתחום האיפור כתחביב ולא יותר, אבל עבור אלה שחולמות בגדול ומעוניינות לפרוץ בתעשיית היופי, קורס איפור ריאליטי הוא הדרך לעשות זאת!

מסגרת הלימודים בקורס מנחה את התלמידות כיצד לשלב בין אמנות האיפור והיצירתיות, לבין עשייה פורייה ועבודה נכונה בתחומי הטלוויזיה, הקולנוע והאופנה. החווייה המשמעותית ביותר עבור התלמידות, היא ההזדמנות להשתתף בהפקת אופנה מקצועית ומוקפדת. הפקת הבלט האמנותי שיצרו התלמידות בקורס ריאליטי היא פרויקט מרגש ויחיד במינו שמדגים באופן מלא את העבודה המדהימה, את הכישרון ואת הניסיון יקר הערך שקיבלו התלמידות במהלך הלימודים.

התלמידות הפתיעו אותנו עם פרשנויות מגוונות ומדהימות לקונספט הבלט האמנותי שהוענק להפקה. המראות המיוחדים שנוצרו מציגים שילוב מופלא של יצירתיות, סטייל פורץ גבולות ומקצועיות ללא פשרות. התלמידות תכננו את מראות האיפור עד הפרט הקטן ביותר. הן יצרו קונספט, בחרו בגדים, סגננו את המראות בעצמן ואפילו קבעו את התפאורה על הסט.

הרמה המדהימה של ההפקה מוכיחה את הצלחת שיטת הלימודים הייחודית של קורס איפור ריאליטי. עם הכלים שהענקנו לתלמידות, אין ספק שהן בדרך לקריירה מבטיחה בתחום האופנה.

רוצות להצטרף לאקשן ולהשתלב בתעשיית האופנה?

לחצו כאן ותיהנו ממבצע הרשמה חגיגי לקורס איפור ריאליטי

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed