נבחרת מדיה פרו

צוות המרצים המופלא של קורס מדיה פרו במכללת איל מקיאג' יסלול לך את הדרך להצלחה. הכירי את המרצים הטובים ביותר בתעשיית האופנה. כתבה שנייה בסדרה.

14/10/12

 מהו הסוד להצלחה בתחום האיפור? כישרון כמובן, נחישות, מקצועיות וגישה נעימה הם מרכיבים חשובים ביותר, אבל אחד המפתחות החשובים ביותר הוא הידע והמורים שמעניקים לך אותו. כמו בכל תחום אחר בחיים, מורה טוב יכול לתרום ולקדם אותך באופן יוצא מן הכלל ולעשות את ההבדל בין בינוניות למצוינות. חווית הלימודים ממורה טוב מעניקה לך טכניקה חזקה וידע נרחב ויסודי אך מורה מעולה יעניק לך גם הבנה עמוקה יותר של תחום האיפור, יכולת לחשוב וליצור באופן עצמאי, בטחון ביכולות שלך וכלים מועילים להתמודדות בשטח עם הדרישות של מקצוע האיפור הנחשק. צוות המורים המצוין שנבחר עבור קורס מדיה פרו, מסלול לימודי האיפור החדש והמהפכני של מכללת איל מקיאג', כולל את המאפרים המובילים והמצטיינים בתעשיית האיפור והאופנה בישראל. הניסיון העצום של הנבחרת שלנו, הופך אותם לאנשי המקצוע המושלמים להעברת הידע אליך, המאפרת המתחילה. בואי להכיר את האמנים שילוו אותך בדרך למעלה:

מאריוון סיבוני- בין אמנות לבין איפור יש כידוע קרבה גדולה. מאריוון היא המרצה שמעצימה ומדגישה עבורך את החיבור בין שני התחומים. כציירת ומעצבת מעניקה מאריוון דרור ליצירה ולכוח העצום של הדמיון ומנצלת אותם כדי ליצור איפור מרתק ובלתי שגרתי. תחת ההדרכה של מאריוון ניתנת לך האפשרות לכופף ולעצב מחדש את החוקים והטכניקות המוכרות של תחום האיפור וליצור יופי פראי, נדיר מסוג אחר. "הדבר האהוב עלי כל כך בתחום האיפור הוא ההתחדשות האינסופית והעובדה שבכל יום ויום ניתנת הזדמנות ליצירה חדשה" מספרת לנו מאריוון. "ההמלצה החשובה ביותר בעיני לתלמידות היקרות, היא לתרגל יום יום ולפרוץ גבולות. אל תפסיקו להגדיל את המרחב היצירתי שלכן, ללמוד טכניקות חדשות ולפתח אותן כל הזמן, לחפש השראות ולהתעניין גם באמנויות משלימות כמו ציור ורישום. התשוקה היומיומית ליצירה ולאסתטיקה היא המפתח להצלחה ולהתפתחות מקצועית בתחום".

ריימונד סיני שטרית- המרצה הבכירה במכללת איל מקיאג' ורכזת תכנית הלימודים של קורס מדיה פרו התחברה לעולם העשיר והמפתה של האיפור דרך עיסוקה הקודם כמעצבת גרפית. הקסם הגלום באיפור משך את ריימונד להתמחויות מרובות, החל מאיפור ביוטי, דרך איפור אופנה ועד לאמנות איפור גוף וספיישל אפקטס. הכישרון והניסיון של ריימונד הפכו אותה לדמות נערצת במסדרונות המכללה. לצד הרעיונות ושפע הטכניקות שמציעה ריימונד לתלמידות, היא מעניקה לכל אחת פירגון ותמיכה ברוחב לב. "אין סיפוק גדול יותר מהעבודה עם התלמידות" מגלה ריימונד. "היצירתיות שהן מפגינות והרעיונות המדהימים שלהן מפתיעים אותי כל פעם מחדש. הניסיון שלי לימד אותי שכאשר נותנים לתלמידות את ההזדמנות להתפרע וליצור ככל העולה על רוחן, הן מצליחות להגיע לרמות מדהימות באיכות וברמה שלהן. בקורס מדיה פרו שמנו דגש על מקסימום הפקות אופנה ומקסימום אחריות שמוטלת על התלמידות. אין לי ספק שגם הפעם מצפה לי חוויה מרגשת ומדהימה. אני כבר לא יכולה לחכות".

אלן סוקולוב- כבוגרת האקדמיה לאמנות בקייב, אלן סוקולוב הקדישה את הקריירה שלה להתמסרות לתחומי האסתטיקה. החוש האמנותי והידע העשיר של אלן זכו להערכה בתחרויות איפור רבות וכן הודות לקהל לקוחות מכובד הכולל בין היתר אמנים ובדרנים כמו צביקה הדר, מירי בוהדנה, סנדרה רינגלר, אגם רודברג ועוד רבים וטובים. "לאורך עבודתי, אני מוקפת בתלמידות הנהדרות שלנו ועוזרת להן לרכוש מקצועיות, להיכנס לתחום ולהשתלב בענף" מסבירה אלן. " אני שמחה לראות שהרבה מהן הצליחו בגדול וכיום הן עובדות באושר ובסיפוק רב. האהבה והכבוד ההדדי בינינו, ממלאים את ליבי בגאווה ובשמחה. המלצתי לתלמידות היא לתרגל כל הזמן, להתנסות בטכניקות שונות ולהרחיב על בסיס יומיומי את מקורות ההשראה. חשוב שמאפרות יהיהו מעודכנות בטרנדים הנחשבים במגזיני האופנה הגדולים, אבל חשוב לא פחות להתעניין באמנות, בקולנוע, ואפילו בהיסטוריה. החיפוש אחרי רעיונות לא מסתיים אף פעם".

האם את מוכנה ללמוד מהטובים ביותר? שואפת להצליח ובגדול? החוויה החדשנית של קורס מדיה פרו מכוונת אותך לפסגות חדשות בקריירה מרגשת ומספקת. אז למה את מחכה?

לחצי ותיהני מהטבת הרשמה נפלאה!

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed