ברוכה הבאה מיכל!

המאפרת המוכשרת מיכל סנה מצטרפת לצוות המרצים במכללת איל מקיאג' ומשתפת אותנו בתשוקה למקצוע ובהתרגשות מהתפקיד החדש

05/11/12

צוות המרצים המשובח של מכללת איל מקיאג' שמח וגאה לקבל אל שורותיו את מיכל סנה! מיכל המקסימה והחייכנית הפתיעה עם כישרון מופלא כבר במהלך לימודי האיפור. לאחר שסיימה בהצטיינות את הלימודים במכללת איל מקיאג' בחיפה, השתלבה בהצלחה בתעשיית האופנה ועשתה חיל בהפקות, תצוגות אופנה ובאיפור עבור תוכנית הריאליטי היפה והחנון. המסירות של מיכל והאהבה העצומה לאיפור הפכו אותה לדמות מפתח במכללה שלנו. בשנתיים האחרונות מיכל עבדה כאסיסטנטית וכעת היא עושה את המעבר המרגש לתחום ההוראה. "אני מאוד מתרגשת ומאוד גאה להצטרף לצוות המרצים" היא מספרת לנו, "הדרך שלי בעולם האיפור התחילה לפני שנים. לא תכננתי להפוך למאפרת אבל האהבה לתחום כבשה אותי וככל שהעמקתי ולמדתי עוד, כך גבר החשק".
איך הגעת לתחום האיפור?
בתחילת הדרך למדתי במגמת אמנות ונהניתי מההתמסרות ליצירתיות, לצבעים ולחופש הדמיון. התחלתי בלימודי האיפור מתוך הסקרנות ללמוד להתאפר ולרכוש את המיומנות הזו. במהלך הלימודים התאהבתי במקצוע האיפור אשר משלב בתוכו את אמנות הציור עם אופנה ואסתטיקה.
מה ההתמחות שלך?
אני מתמחה באיפורי ביוטי לכלות ולאירועים, איפור אופנה, אפקטים, ציורי פנים וגוף, איפור לתיאטרון ולקולנוע. אני אדם חם ואוהב והכי כיף לי לפנק ולשמח אנשים. תחום האיפור הוא דרך מדהימה לבטא את האהבה הזו. אין כמו לאפר כלה מאושרת ביום חתונתה ולראות אותה כל כך זוהרת ומאושרת. אהבת האדם שבי הובילה אותי באופן טבעי גם לתחום ההדרכה וההוראה. אני מאוד שמחה ומתרגשת מההזדמנות להיות שם עבור תלמידות לאיפור וללוות אותן בדרך המדהימה הזו.
מה הטיפ שלך למאפרות צעירות?
ההצלחה מגיעה בזכות סיפוק מהעשייה התמסרות לנתינה וכמובן, אהבה למקצוע. אני חושבת שכשאוהבים את התחום מכל הלב, הרגש הזה יסלול את הדרך לדברים טובים.
העבודות המרשימות של מיכל הן תענוג צרוף. בואי להעיף מבט בתיק העבודות המהפנט של מיכל:

   

      

        


רוצה ללמוד איפור ממאסטרים כמו מיכל? מכללת איל מקיאג' מעניקה לך ול-BFF שלך הזדמנות נדירה ללמוד איפור ביחד וליהנות ממבצע 1+1 מדהים על קורסי האיפור המעולים.
לחצי כאן והירשמי!

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed