סילבסטר גלאם

הסילבסטר מתקרב ותלמידות המכללה היממו אותנו עם מראות איפור זוהרים לערב השנה החדשה

צילום: אפיק גבאי 13/11/12


הסילבסטר מתקרב אלינו בצעדים מהירים ויחד איתו גם עומד להגיע גם החורף. השילוב שלהם מספק לנו המון השראה לקראת ערב הפרידה מהשנה החולפת, ערב שבמהלכו נזכה להצמיד שפתיים עם אהובנו וללגום קאווה עד אור הבוקר. שאלה אחת חשובה עומדת על סדר היום כבר עכשיו- כיצד נתאפר לקראת הערב החגיגי? באמצעות הטיפים שלנו לאיפור זוהר, תוכלי לבחור את המראה שיהלום אותך וילווה אותך כל הערב, הישר לתוך שנת 2013.

        האווירה החגיגית של השנה האזרחית החדשה מתקשרת לצבעים זהובים ויוקרתיים. אם בחרת באיפור בגוונים זוהרים, הניחי בטפיחות צללית זהובה שימרית (צללית אבקה: היילייטר דאסט "גולד סטאר") על מרכז גלגל העין ותחמי אותה עם צללית חומה מעושנת, רצוי במרקם מאט (צללית אבן מאט: "סורבייבל בראון")- בחלק החיצוני של העפעף, למעלה עד קפל העין ובשליש הפנימי. הוסיפי שוב נגיעת אור זהובה באמצעות הצללית הראשונה שבה השתמשת- בנקודה הפנימית ביותר של העין, כדי ליצור אשליה של עין 'פקוחה' יותר. השילוב בין הצללית הזהובה לבין צללית המאט הכהה ייצרו משחק מעניין של אור וצל- אידיאלי עבור איפור דרמטי לערב. לא לשכוח כמובן לתחום את העיניים במסקרה (מסקרה קלאסית מבית איל מקיאג'), רצוי שחורה ודרמטית. את הפנים כדאי להשאיר יחסית נקיות כדי לשמור את הפוקוס על אזור העיניים. מאחר שהגוונים השולטים במראה הזה שייכים לפלטת הגוונים החמה, ניתן להמשיך את הקו גם באמצעות הבחירה בסומק בגוון חם, כמו למשל חום בהיר או כתמתם (צללית אבן: "אורלאו פינק"/ צללית אבקה: "מייפלס").. טיפ קטן למראה זוהר: קחי מברשת מניפה או כל מברשת מדויקת אחרת והניחי באמצעותה מעט מהצללית הזהובה על עצמות הלחיים, מעל הסומק: זה ייצור הברקה זוהרת שמתאימה למאורע החגיגי.

·         בהשראת היין התוסס שנלגום בערב השנה האזרחית, ניצור מראה שכולו מבוסס על טהרת גווני היין: הבורדו והאדום. למרות שהתוצאה הסופית היא דרמטית מאוד, למעשה מדובר בלוק שכל אחת יכולה ליצור בקלות והוא מבוסס על שימוש בצללית אחת או שתיים לכל היותר: הניחי בטפיחות צללית בגוון בורדו עמוק (צללית אבן מאט: "לה- ויה א-רוז"/ צללית אבן משי: "קוניאק" או "טיידי אינדיגו") על כל גלגל העין, כלפי מעלה עד קפל העין. עשי שימוש במברשת טשטושים (מברשת פלאף או שיידינג) וטשטשי את הצללית בקפל העין. טיפ נוסף- כדי לטשטש בקלות, ניתן להעביר את מברשת הטשטושים על צללית בגוון ניטראלי (צללית אבן: "של") ולעבור שוב על האזור אותו מעוניינים לטשטש- זה יקל על המלאכה. תחמי את העיניים באייליינר כהה (אייליינר ג'ל: "טנזייט"/ מרקסייט") מודגש ומסקרה כהה. הקונטרסט בין האייליינר השחור לבין הצללית האדומה ייצור מראה מעניין ודרמטי אפילו יותר. מאחר שלא בכל יום מתחלפת שנה אזרחית, אל תחששי להעיז ולהמשיך את המראה הדרמטי גם בשפתיים, באמצעות הנחת שפתון כהה בגוון בורדו ("בוראקס"/ "אגפלנט"). כדי לשפר את עמידות השפתון (מומלץ עבור נשיקת החצות), כדאי להניח בתור בסיס עפרון תיחום בגוון תואם (עפרון שפתיים "בורגונדי" או "ויין") במסגרת השפתיים ולאחר מכן על כל שטח השפתיים. אל תשאירי את הלחיים עירומות לחלוטין וקשטי אותן בסומק עדין, רצוי ורדרד (אבקה: "סטאר גייזר").

·         המראה השלישי לוקח אותנו דווקא לפלטת הצבעים הקרה, בהשראת החורף הקפוא שמאפיין את תקופת השנה האזרחית החדשה בחו"ל. כדי ליצור מראה של מלכת הקרח, יש להניח צללית סגולה בהירה (צללית "לייט פרפל") על כל שטח גלגל העין ולטשטש אותה עד קו הגבה עם צללית לבנה מבריקה, שנוטה לגוון הכסוף (צללית "טרנספרנסי בלו"/ "אוקסיג'ן"). כדי להוסיף עומק מעניין למראה, ניתן להניח צללית סגולה כהה  (צללית "מידנייט מדנס")  בשליש החיצוני של גלגל העין. אם תרצי ללכת על המראה האלגנטי עד הסוף, תוכלי לתחום את קו המים עם עפרון לבן (עפרון "ווייט" או "לייט") שיגרום לעין להיראות גדולה וזוהרת עוד יותר. את המראה יש לחתום בסומק ורוד קר ובשפתיים בגוון טבעי (שפתון "ניוד" או "קופי").

 

קרדיטים:

לוק "אבק כוכבות"- בנות הצוות: חיה בנימין מזל, מעיין שער, שירן פרייב.

דוגמנית: ריטה לסוכנות גלית טל

לוק "סילבר סטאר"- בנות הצוות: רותם שלב, יאנה זרצקי וליאור ויינשטיין.

דוגמנית: אנה מריה לסוכנות גלית טל

לוק "מעושן בורדו"- בנות הצוות: אלה איסייב

דוגמנית: עינת לסוכנות גלית טל

לוק "עשן בריבוע"- בנות הצוות: יעל לויתן ירדן, שרית צלניק, אירית משה

דוגמנית: ליזה לסוכנית גלית טל

לוק "סטאר ליים"- בנות הצוות: אנה רזניקוב, מריאן אלון ונוי עטיה

דוגמנית: קמילה לסוכנות גלית טל

לוק "כחול בעינייך"- בנות הצוות: ריקי מגרה, שרון רחל רפפורט ואביגל לוי.

דוגמנית: סטאס לסוכנות גלית טל

     

 

    

 

   

 

    

 

   

 

  

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed