מראות חורף

כל מה שצריך לדעת לגבי הטרנדים בעולם האיפור לקראת עונת החורף!

צילום: אפיק גבאי 21/11/12

מזג האוויר משחק בנו משחקים לאחרונה: החורף עדיין לא כאן רשמית ויש ימי שמש מדהימים, אבל כבר מתחיל להתקרר ואפשר להוציא בזהירות את בגדי החורף מהארון. גם כשלא מטפטף ואין צורך להדליק את התנור, אנחנו בוחרים להביט קדימה ולכן הטרנדים בעולם האיפור עבור חורף 2013 כבר רלוונטיים מתמיד. רק תמיד תזכרי לאמץ מגמות שמחמיאות לך ואיתן תרגישי בנוח, הרי זו כל המטרה באיפור!

  • כמו תמיד, גם עונת החורף הקרובה תשים פוקוס מיוחד על אזור העיניים. אלא שהפעם, אין חוקיות קבועה ואנחנו צפויים לראות העונה הכל מהכל: אייליינר עבה וגיאומטרי, ריסים מודבקים בעלי מראה דרמטי, גבות עבות ואפילו פוני משורטט שנועד להדגיש את העיניים אפילו יותר. מאחר שהפוקוס במראה האיפור הזה מאוד ברור, את עור הפנים ואת השפתיים רצוי להשאיר ניטראליים ככל האפשר, עם נגיעות קלות בלבד של סומק ושפתון בגוון טבעי.

 

  • מנגד, יש לנו מראה איפור פופולארי ששם את הדגש ההפוך- דווקא על השפתיים- באמצעות שפתיים הצבועות בצבע יין, בהשראת כל סדרות הערפדים האהובות עלינו. בניגוד למראה הקודם, כדי ליצור מראה ובו השפתיים מודגשות יש להקפיד על כמה שלבים: ראשית, חשוב ללחח היטב את השפתיים לפני תחילת העבודה, שכן בחורף הגוף מבקש יותר לחות מהרגיל. לאחר מכן, יש לתחום את השפתיים בעפרון התואם לגוון השפתון ובאמצעות מברשת מדויקת, יש להניח את השפתון. כדי להמשיך את הלוק הדרמטי עד הסוף ואפילו להפוך אותו לגותי ממש- מומלץ לוותר לחלוטין על איפור העיניים או לחילופין לשמור עליו מינימאלי מאוד. כשהשפתיים כל כך מפתות ומשורטטות, אפילו הנחת מסקרה היא לא בגדר חובה. כמו במראה הקודם, כדאי לשמור את העור נקי ככל האפשר, במטרה ליצור מראה שהוא 'פרש'.

 

  • אם עד עכשיו התבססנו על צבעים כהים כמו אייליינר שחור ושפתון בצבע בורדו, עכשיו אנחנו עוברים לשחק עם צבעים- בדיוק כמו שאנחנו אוהבים! טרנד פופולארי נוסף בעונת החורף הקרובה הוא טרנד הקולור- בלוק, כלומר ערבוב שני צבעים (או יותר) עזים יחדיו, גם אם לכאורה נדמה כי אין ביניהם מכנה משותף. כך למשל, צללית סגולה יכולה להשתלב עם ירוקה, צללית כחולה יכולה להשתלב עם כתומה והמסר היחידי הוא: כמה שיותר- יותר טוב! האמיצות ביניכן תוכלנה לשלב את מראה העיניים הצבעוניות עם שפתון בגוון בוהק ואפילו לנסות לשלב את הטרנד על אזור השפתיים בנפרד, באמצעות השימוש בשני שפתונים בגוונים עזים.

 

אתן לא מוכרחות לבחור באחד הטרנדים הללו ולדבוק בהם כל העונה, היופי הוא שאפשר לשחק ולשלב בין המראות, למשל- אייליינר דרמטי משולב עם שפתון כהה או עיניי 'קולור בלוק' משולבות עם עור פנים נקי.

חורף נעים!

קרדיטים:

לוק חוטבת העצים: דוגמנית- ריטה לסוכנות גלית טל. בנות הצוות: רעות בן שושן, זהבית חן, ניהאי ימין.

לוק עידן הקרח: דוגמנית- עדי לסוכנות גלית טל. בנות הצוות: שרית פורנקו, אמירה סלמן.

 

 

 

 

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed