צללית הקסמים!

צללית Highlighter dust מבית איל מקיאג', מגדירה מחדש את המושג "מוצר רב שימושי"

05/12/12

בתור מאפרים ומתאפרים, השאיפה שלנו היא ליצור תיק איפור חכם המורכב ממוצרים שימושיים. במטרה לייעל את התיק ואת רוטינת הנחת האיפור, תמיד ננסה למצוא מוצרים רב תכליתיים, אשר יכולים להתאים במקביל לכמה אזורים בפנים. אם מוצר שיכול לשמש שני תפקידים שונים נחשב להצלחה אדירה- מה תאמרו לגבי מוצר שיכול לשמש ארבעה תפקידים שונים ואפילו יותר?

כזו היא צללית ה-Highlighter dust מבית איל מקיאג': מדובר בצללית פיגמנט בתפזורת, אשר נראית מבריקה ועשירה בזכות רסיסי האור שהיא מחזירה. אנחנו תמיד בעד לחשוב מחוץ לקופסא ולנסות להפיק את המקסימום מכל מוצר איפור שברשותנו. לכן, הפעם נערוך היכרות עם צללית ההיילייטר ונבין מדוע מדובר במוצר קסום כל כך.

מתחילים מקו העיניים

מאחר שהשימוש הייעודי של ה-highlighter dust הוא בתור צללית, גם את ההדרכה שלנו נתחיל מאזור העיניים. את הצללית ניתן להניח כבסיס, על כל שטח גלגל העין- למקרה שרוצים שטיפה של צבע. זו הדרך הקלה ביותר להשיג מראה עיניים מודגשות באמצעות עבודה של כמה שניות. מאחר שמדובר בצללית רוויה בפיגמנט- אפשר להניח לה כפי שהיא או לחילופין לערבב אותה עם צללית נוספת כדי ליצור מראה עשיר עוד יותר.

אם תרצי להדגיש את הגוון של הצללית אפילו יותר, או אולי אפילו לשנות מעט את הגוון המקורי שלה, תוכלי להניח בתור בסיס צללית אבן תואמת או אפילו עפרון. השילוב בין שתי הצלליות ייקבע את הפיגמנט עוד יותר ויגרום לצללית ה-Highlight להיראות עזה ועמוקה עוד יותר. השילוב של אותה צללית highlighter dust מעל בסיסים שונים יביא בכל פעם לתוצאות שונות ולכן האפשרויות כאן בלתי נגמרות!

אם תבחרי בצבע בהיר כמו ה-Satin או ה-Silver, תוכלי להשתמש במוצר כדי להאיר את עצם הגבה ואת הנקודה הפנימית של העין. נקודות האור הללו יעניקו לעין באופן מיידי מראה גדול ורענן יותר- ויקפיצו את מראה האיפור כולו.

הארות, הארות, הארות

לאחד היתרונות הגדולים ביותר במוצר, אנחנו מקבלים רמיזה בשם שמוטבע על גבי האריזה: ה-highilighter dust הוא מוצר שאמור לייצר הארות, הודות לאפקט ההברקה שלו, מה שמאפשר את הנחתו גם על הלחיים. כמובן שלא תניחו על הלחיים צללית אבקה ירוקה או כחולה, אך אם תבחרו בצללית ורדרדה כמו Goldy rose או Soft rose ותניחו אותה בטפיחות קלות על עצמות הלחיים- תקבלו הברקה עדינה אך זוהרת. אם כבר השתמשתן באחת הצלליות לצורך הארת עצם הגבה, תוכלו בתנועה מעגלית לחבר את ההברקה יחד עם עצמות הלחיים כדי לקבל מראה הרמוני וזוהר יותר.

חובבות ההברקות הזהובות, תוכלנה להשתמש בצלליות Gold sand, Toffee ואפילו Gold star. הברקות זהובות מתאימות במיוחד לקיץ ליצירת מראה עור זוהר, ממש בסגנון של ג'ניפר לופז, בעלת האיפור המושלם תמיד.

אחרון חביב הוא אזור השפתיים: באמצעות הנחת פיגמנט אדום או זהוב על אזור השפתיים, כמו למשל Cranberry, cherry או שוב  gold star מהסעיף הקודם- ניתן להעניק לאיפור השפתיים עומק שלא ניתן להשיג באמצעות הנחת שפתון בלבד. איך זה עובד? לוקחים מברשת להנחת צלליות, כמו למשל מברשת ה-Fluff של איל מקיאג', מעמיסים עליה מעט חומר ומניחים אותו בטפיחות במרכז השפה העליונה והתחתונה, מעל האודם. התוצאות כאמור הן מהממות!

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed