מה בתיק האיפור?

מהם מוצרי החובה בכל תיק איפור? על אילו מוצרים אסור לוותר? איל מקיאג' עוזרת לכם לסדר את תיק האיפור המושלם!

05/12/12

כדי שתמיד נצא מהבית מוכנות, חשוב לוודא שתיק האיפור שלנו מכיל את כל המוצרים ההכרחיים, מוכנים לשליפה בשעת הצורך. רוצה לגלות מהם מוצרי החובה בכל תיק איפור? המשיכי לקרוא את הכתבה הבאה!

סומק ורדרד בגוון Sea shell- הסומק הורדרד מבית איל מקיאג' הוא למעשה צללית דחוסה בגוון Sea shell. הצלליות הן פיגמנטיות מספיק ויש להן את המרקם המתאים כדי לתפקד היטב הן על העפעפיים והן על הלחיים. בנוסף, מאחר שהפאן של הצללית רחב מספיק, ניתן להוציא את החומר בקלות באמצעות מברשת רחבה לפנים (לסעיף הזה עוד נגיע בהמשך), כך שלא תצטרכי להיאבק כדי להוציא חומר מתוך האריזה. הגוון שבחרנו הוא Sea shell משום שמדובר בגוון ורדרד עדין שמתאים אוניברסאלית כמעט לכולן. בנוסף, ניתן לבחור האם להניח שכבה אחת ממנו ליצירת מראה עדין או לעבוד איתו בשכבות כדי ליצור מראה מודגש יותר.

צללית דחוסה בגוון Blackberry- נחזור שוב לצלליות הדחוסות אך הפעם עבור הייעוד המקורי שלהן- לצורך איפור העיניים. בחרנו בצללית בגוון Blackberry היות והיא מתאימה לכל סוגי העיניים ובנוסף ניתן ליצור איתה מראות איפור שונים- הודות לעומק המעניין שבה- החל ממראה ניטרלי ליום-יום ועד למראה מעושן שמתאים לאירועים. השימוש בגוון הזה בעונת החורף מתבקש במיוחד, אך יתאים גם ליתר עונות השנה.

צללית דחוסה לגבות בגוון Coffee- הגבות הן ללא ספק המסגרת של הפנים ולכן שום מראה איפור לא ייראה מלוטש מספיק, אלא אם כן נקפיד למלא ולסדר גם את הגבות. צללית לגבות מבית איל מקיאג' היא למעשה צללית בגוון Coffee בעלת מרקם מאט. מדובר בצללית שתתאים לגבות בגוונים שונים, כולל גבות בהירות במיוחד (עבור גבות כהות ניתן להתאים גוון אחר) ולכן בחרנו דווקא בה. את הצללית ניתן לפי קצב צמיחת השיער באמצעות מברשת זוויתית קטנה וליהנות ממראה מלא ומשורטט יותר. טיפ קטן: אם רכשתן צללית לגבות של איל מקיאג', נסו להשתמש בה גם בתור צללית רגילה- הרי זהו ייעודה המקורי. צללית שמתאימה לגוון הגבות, בדרך כלל תיראה נהדר גם בקפל העין.

מברשות מבית איל מקיאג'- כדי להוציא את המקסימום ממוצרי האיפור שברשותכם, חשוב מאוד להשתמש במברשות שיודעות "להרים" בצורה נכונה את החומר ולפזר אותו באחידות על הפנים. בדיוק כפי שאמן לא יצליח לצייר ללא המברשות שלו, כך גם כל מתאפרת צריכה אוסף מברשות מנצחות. מברשות הפנים והעיניים מבית איל מקיאג' עשויות משיער טבעי, מה שהופך אותן למברשות רכות ולא שורטות. המברשות מאפשרות הנחה מדויקת של החומר הן על הפנים והן על העיניים.

מסקרה  Extra volume- במסקרה נוהגות להשתמש כולן, גם אלו שלא מגדירות את עצמן כמתאפרות כבדות, היות וידוע כי המסקרה יכולה בין רגע 'להקפיץ' את המראה של העיניים ולהפוך אותן למודגשות יותר. לסיים מראה איפור מוקפד מבלי להעניק לו את הפיניש של המסקרה, זה קצת כמו לאכול ארוחת גורמה אך לא ליהנות מקינוח בסיום הארוחה. מסקרת Extra volume מבית איל מקיאג' בעלת סיבים גמישים, המאפשרים הנחה מדויקת של החומר על כל הריסים, גם אלו שנמצאים בקצוות. המסקרה מעניקה נפח ואורך לריסים, ליצירת מראה מודגש ודרמטי.

 

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed