איל מקיאג' מזמינה אותך לסדנת הכיף!

הרשמי לסדנת איפור של איל מקיאג' ותוכלי ללמוד כיצד מתאימים את האיפור לתווי הפנים וגם ליהנות מכמה שעות של הנאה צרופה!

19/12/12

סדנת האיפור של איל מקיאג' מציעה שורה של יתרונות עבור מתאפרות מתחילות שרק מתחילות להתוודע לעולם האיפור ואפילו עבור מתאפרות מנוסות יותר, אלו שמגדירות את עצמן כ"מכורות איפור". רוצה לגלות אילו יתרונות תוכלי להפיק מסדנת האיפור? הכל בכתבה הבאה!

  • איפור המותאם לך אישית- כל מי שמתעניינת בעולם האיפור, בוודאי צפתה לפחות פעם אחת בסרטון הדרכה ברשת או קראה מדריך איפור. המדריכים הללו אמנם נחמדים ומועילים, אך במבחן המציאות קשה לתרגם אותם למבנה הפנים היות וכל אישה יפה בדרכה ונראית שונה מהאחרת. בסדנת האיפור של איל מקיאג' מציבים אותך במרכז ומציעים טיפים וטכניקות שמתאימים אך ורק לך.
  • ניסיון בשטח- קושי נוסף העולה מצפייה או קריאת הדרכות הוא שלעתים מה שמובן ברמת התיאוריה, לא כל כך מובן גם במבחן המציאות. בסדנת האיפור של איל מקיאג' משלבים את הרקע התיאורטי עם הניסיון הפרקטי, כך שתוכלי לראות במציאות כיצד מיישמים את הטיפים ואפילו לנסות ליישם אותם בעצמך בליווי מאפרת מקצועית!
  • התאמת מוצרים- הסוד ביצירת איפור מחמיא הוא לא רק בטכניקה טובה, אלא גם בהתאמת המוצרים הנכונים לעור ומבנה הפנים. בסדנת האיפור באיל מקיאג' ידריכו אותך כיצד יש לבחור נכון את מוצרי הרשת, יסבירו לך על השימוש הנכון של המוצרים ועל חשיבותם. אם תביאי מהבית מוצרים שלא היית בטוחה עד היום כיצד משתמשים בהם, נשמח להדגים לך מה ניתן לעשות עם כל אחד ואחד מהם, כך שתוכלי להשתמש בהם וליהנות!
  • זה כיף!- אחד היתרונות הגדולים ביותר בסדנא הוא שמדובר בבילוי כיפי עבור כל חובבות האיפור. לסדנא אפשר להגיע לבד או בליווי חברה/ אחות או אפילו אמא וליהנות מזמן איכות משותף. במהלך הסדנא אתן לומדות ומתנסות בכל המוצרים היפים שיכולים לשמח את לבה של כל בחורה, מה יכול להיות יותר כיף מזה?
  •  מתאים לכל אירוע- יום הולדתה של חברה קרובה או של אחותך מתקרב ואת לא יודעת מה להעניק לה במתנה? מה לגבי סדנת איפור משותפת של איל מקיאג', במסגרתה תוכלו ללמוד איך מתאפרים בצורה נכונה ומחמיאה? בסיום הסדנא, תוכלי גם לרכוש עבור החברה כמה מוצרים ולהעניק לה מתנת יום הולדת שימושית ומהנה.
  • זה משתלם- בסיומה של הסדנא תוכלו לצבור כמות גדולה מאוד של ידע ולעשות בו שימוש לצורך רכישה מושכלת של מוצרים. הידע שצברת במהלך הסדנא ילווה אותך לאורך זמן ואילו הרכישות שלך רק ימשיכו להשתכלל ולהתייעל, כך שמדובר בחוויה משתלמת.

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed