שלושה טיפים פשוטים לאיפור נכון שאולי עוד לא יצא לך להכיר!

לכולנו קרה שהשפתון לא החזיק מעמד כמו שצריך על השפתיים והעיפרון במעקה העין יורד מהר מהרגיל ונמחק לחלוטין, או שחלילה מרחת את המייק אפ ואת רואה הבדל גדול בין צבע הפנים לצבע הגוף. הנה כמה טיפים פשוטים שתוכלי ליישם ממש עכשיו ויעזרו לך להימנע ממצבים כאלה ואחרים

ברברה צייט 20/12/16

שפתון, כמה שלבים שאת חייבת ליישם בנוגע לשימוש בו:

בשלב הראשון כדאי לקחת מעט קונסילר או מייק אפ ולמרוח כמות קטנה מאוד על השפתיים על מנת לתת בסיס עמיד יותר לשפתון. אם אנחנו שמות מייק אפ על הפנים, אז בשלב של המריחה כבר אפשר לגלוש לשפתיים עם שאריות של חומר. לאחר מכן מומלץ לקחת מעט פודרה או צללית התואמת לגוון של השפתון שבחרנו ולפדר מעט את השפתיים על מנת לקבע את הקונסילר/המייק אפ שמרחנו.

בשלב השני נבחר תוחם שפתיים התואם לגוון השפתון או מעט יותר כהה אך לא בהרבה, המטרה בתוחם שפתיים היא לא ליצור גוון יותר כהה מגוון השפתון במסגרת של השפתיים, אלא לתת לנו אפשרות לעשות עבודה יותר סימטרית ומדויקת. אחרי שסרטטנו מסביב לשפתיים בצורה סימטרית, אנחנו נתחיל למלא את כל השפתיים עם אותו התוחם, כן כן, פשוט נתחיל לצבוע את השפתיים עם העיפרון, למעשה זה מה שיתן לנו זה בסיס עמיד לשפתון. המילוי עם התוחם חייב להראות כאילו כבר שמנו אודם, כלומר שפתיים מלאות בצבע!

ולקינוח יגיע השלב של מריחת האודם, מה שיעניק את הלחות לשפתיים וגוון יותר אטום.

איך תגרמי לעפרון במעקה העין להישאר עמיד לאורך זמן:

אחרי המריחה של אותו עיפרון על המעקה, ניקח מברשת בה השערות צפופות והמברשת עצמה קטנה ונטבול אותה בצללית התואמת לגוון אותו בחרנו לשים על מעקה העין (חשוב שהמברשת תהיה קטנה על מנת שהצללית לא תיכנס לתוך העין) ובתפיחות נתחיל לעלות על העיפרון.

חשוב להבין שהמטרה היא לקבע את העיפרון ולכן הקפידי לעבוד בטפיחות ולא למרוח את המברשת על המעקה על מנת שהיא לא תשרוט את העין והעיפרון לא ימרח. אפשר לעשות את אותה פעולה כמה פעמים על מנת שנקבל צבע אטום יותר.

אפשרות נוספת היא להשתמש באיליינר עמיד במים המיעוד גם לאזור מעקה העין ולמרוח אותו ישירות ללא חומר נוסף (לדוגמא: איילינר ג'ל של איל מקיאג')

 

איך תוכלי להימנע ממצב שבו ישנו הבדל ברור לעין בין גוון המייקאפ שלך לצבע הגוף שלך:

לפני שנרחיב חשוב להבין איך בוחרים גוון מייק אפ נכון:

בגוף שלנו קיימים גוונים רבים ולא גוון אחיד, זה יכול להיות מכל מיני סיבות, אבל הסיבה הכי ידועה היא בגלל שיש לנו אזורים יותר חשופים או מוצללים מאזורים אחרים. הצוואר שלנו לדוגמא, תמיד יותר בהיר כי הראש תמיד נותן עליו צל. התפקיד של המייק אפ הוא לא לעשות מראה מסכתי על הפנים, אלא לאחד גוונים!

בשביל להתאים מייק אפ נכון, עלינו למרוח בעדינות על אזור הלסת מעט מהמייק אפ ולבחון אם אותו המייק אפ נעלם, או השאיר כתם. ככל שנראה כתם, אפשר להבין מאוד בקלות שזה לא הגוון המתאים. עלינו לבחור מייק אפ שנעלם אחרי אותה בדיקה.

אחרי שבחרנו את המייק אפ המתאים, על מנת שהמריחה הסופית תהיה אחידה ונצליח לאחד בין הגוון של הפנים לגוון הגוף, עלינו לקחת שאריות מהמייק אפ ולחבר אותו לכל מסגרת הפנים, שזה אומר לכיוון השיער, אוזניים, ולא פחות חשוב, לרדת לכיוון הצוואר. עם מריחה אחידה על כל שטח הפנים והמסגרת, נצליח להגיע למראה טבעי יותר ולא מידיי מאופר!

 

בהצלחה!
ברברה,

 

אם תרצי ללמוד איפור בצורה רחבה ומקצועית יותר את מוזמנת להשאיר פרטים כאן למטה ונדאג לחזור אליך בהקדם לשיחת יעוץ חינם.

מתעניינים בלימודים?

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed