יופי של פירמה

איל מקיאג' הינה חברת האיפור והקוסמטיקה המובילה בישראל, על פי סקר "ידיעות אחרונות", 2009

מערכת, 20/06/09

ביום חמישי (14.5), זכתה איל מקיאג' באות הצטיינות, על היותה הפירמה המובילה בתחומה בישראל, על פי סקר "ידיעות אחרונות" 2009. הטקס התקיים במעמד ראש עריית ת"א, רון חולדאי, השר אבישי ברוורמן, נציגים מטעם עיתון "ידיעות אחרונות" ובכירים במשק הישראלי.

סקר ידיעות אחרונות נערך בארץ מידי שנה, בחמישים וחמש השנים האחרונות ומבוסס על מחקרי שוק מהמקיפים ומהיסודיים בתחום. הסקר בודק את התפלגות האוכלוסייה לפי פרמטרים שונים מבחינת צרכנות ושימושים ואת מידת שביעות הרצון מחברות וממותגים מתחרים במשק.

הסקר מייצג את בחירתם האובייקטיבית של תושבי ישראל ונחשב לאות הצטיינות עסקי יוקרתי ומכובד ביותר. בין הזוכים הנוספים, נמנות חברות מובילות כגון אורנג', אל על ובנק הפועלים.

איל מקיאג' ישראל, נוסדה בשנת 1996 על ידי גלית ורטהיים וחנוך רידר ונחשבת לאוטוריטה בתחום האיפור המקצועי. לחברה, הידועה באיכות מוצריה, 25 סניפים הפזורים ברחבי הארץ ורשת מכללות מובילה למקצועות האיפור, שמסמיכה מידי שנה מאות מאפרים מקצועיים. רשת המכללות של איל מקיאג' דורגה במקום הראשון במשאל "ידיעות אחרונות" 2009 ונבחרה לבית הספר המוביל לאיפור ולקוסמטיקה בישראל, על פי פרמטרים שונים וחתכי אוכלוסיה מגוונים.

איל מקיאג' מודה ללקוחותיה, בוגריה עובדיה ותושבי ישראל, שאפשרו את זכייתה בפרס יוקרתי זה, ומתחייבת ומחויבת לעשות כל שביכולתה כדי לשמור על הרף הגבוה, איכותה העסקית ושביעות הרצון הציבורית מפועלה.

 

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed