הכלה החדשה

הכלה החדשה מעדיפה שמלה קצרה ונפוחה, איפור מודגש ולוקיישן לא שגרתי. היא הייתה רוצה להיות כלת רוק

לי סביון 08/07/09

תשכחו מצילומים על הטיילת או בסטודיו, מאיפור עדין ומכלה רגועה ושמרנית. כלות רבות מעדיפות לנצל את יום הדוגמנות היחיד בחייהן להפקת סט צילומי אופנה מקוריים עם בן הזוג, שיכולים לכל הפחות, להיכנס למגזין. "הכלות של היום לא מסתפקות בצילומים רומנטיים אל מול השקיעה" אומר הצלם דורון שטיין. "הן מחפשת לוקיישן לא שגרתי להצטלם בו, שיהיה מיוחד ומקורי ויהווה קונטרסט לשמלה הלבנה וללוק הנסיכה הכללי שלהן באותו היום". ואכן, יותר ויותר כלות, מעדיפות להרכיב את אלבום החתונה שלהן מצילומים בשדות, ביצות, מבנים נטושים ולוקיישנים אורבאניים ותעשייתיים ובעצם להיות יפות במקום "מלוכלך".

בן רביבו, מאפר, סטייליסט ומרצה בכיר במכללת איל מקיאג', טוען כי המתח בין שני המרכיבים יוצר לוק מעניין ומפתיע שמחוזק פעמים רבות בעזרת שמלה ואיפור לא קונבנציונאליים עד "משוגעים". שמלות קצרות במקום ארוכות, גרבי רשת, נעליים שטוחות, סניקרס, כפפות, אקססוריז ואיפור מודגש וצבעוני. "הן מנסות לשבור מוסכמות ושבלוניות ולתת לעצמן ביטוי אמיתי ונאמן יותר למקור", אומר בן. בימים אלו אף פושט במחוזותינו טרנד חדש ומפתיע, של כלות המבקשות איפור נפרד לצילומים של לפני החתונה ואיפור שונה ועדין יותר, לאירוע עצמו. קרנם של מאפרי כלות שמתמחים גם בהפקות אופנה כמובן, עולה.

ברוח השינוי, צולמה הפקת כלות 2009 של איל מקיאג', בשדה ביצתי באזור השרון ומציגה שני מראות לא שגרתיים- האחד של "כלה טבעית" עדינה והרמונית, המתמזגת עם הטבע ומאופרת בצבעי פסטל ובגוונים בהירים והשני של כלה מעיזה ואורבאנית, שקוראת תיגר על השמלה הארוכה והלוק הטהור ומאופרת בצבעים חזקים ונוכחים דוגמת אדום, טורקיז וצהוב. האיפור הקלאסי של נטלי, מורכב מעיניים מודגשות ומשפתיים עדינות והאיפור הצבעוני של ג'ני ממשחקים בין צבעים מנוגדים ומשפתיים אדומות. 

איפור: בן רביבו, זהבית זייף
צילום: דורון שטיין
שיער וסטיילינג: בן רביבו
שמלות כלה: רותי חגי


 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed