ניאון על המים

הולכים למסיבת בריכה? תשכחו מהאיפור הטבעי או מהלוק השזוף הקלאסי – בן רביבו מתפרע על המים, עם איפור מסיבות מודגש וצבעוני

לי סביון 03/08/09

קיץ, ים, שמש וחם. איך שלא מסתכלים על זה, המוטיב הנוזלי שולט בעונה החמה וכל שאפשר לעשות הוא ללכת להצטנן בבריכת הגומי הקרובה למקום מגוריכם ולקוות שתצליחו להתקרר, לפני שהמים יתחממו.

מסיבת בריכה אם כן, פול פרטי בלעז, היא אופציה לא רעה בהתחשב בנסיבות. אבל איך מתלבשים? איך מתאפרים? והכי חשוב- איך שורדים? רק עצם המחשבה על מדשאה לחה גורמת לאובדן נוזלים מהיר. אנחנו אומרים- תזרמו עם זה. לא עוד איפור טבעי סטייל ללכת עם להיראות בלי, לא עוד לוק שזוף, מבריק וזהוב שמוכר לכולנו מהפקות בגדי הים של הקיץ, אלא נהפוך הוא- איפור מודגש וצבעוני על עור חרסינה בהיר ובוהק, שמראה לכולם איפה מתרחשת המסיבה האמיתית.

הלוקים שיצר בן רביבו, מאפר ומרצה בכיר במכללת איל מקיאג', עבור סשה, הזכורה לכולנו מהעונה המוצלחת ביותר של ה"הדוגמניות", מורכבים מזוגות צבעים מנוגדים בגווני ניאון זוהרים, הכל כך אופנתיים הקיץ ומציעים לתת השראה לכל המעוניינים לפתוח את הראש ולצאת לשחייה לילית הרפתקנית ומאתגרת. כל אחד מארבעת המראות של סשה תוכנן ושורטט על הניר בקפידה לפני ביצוע והתוצאה- מדויקת. סשה מצידה, קפאה מקור בבריכה למרות שהיה חם בחוץ וכאוהבת בע"ח אמיתית, ניסתה להציל חרקים תועים שנפלו למים כשעשו צעד לא נכון ולא שמו לב.

את המראה הצבעוני והלוהט, תוכלו לממש במסיבת הבריכה הבאה שתלכו אליה (לבר מצווה של הבן דוד פחות מומלץ) או להעתיק את המראה למזגן במועדון. התגובות, אנו מבטיחים, לא תאחרנה לבוא.

איפור, שיער וסטיילינג: בן רביבו, לאיל מקיאג'
צילום: דורון שטיין
דוגמנית: סשה טפטיקוב לסוכנות "יולי"

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed