הסערה של ויק

המראה החורפי והדרמטי של איל מקיאג', כולל עיניים ושפתיים מודגשות ומייצג את הסערה שמתחוללת בחוץ ובפנים

מערכת איל מקיאג' 29/09/09

סופה בהגדרתה המילונית, היא תופעה במזג האוויר, המביאה עימה שינוי קיצוני בתנאים האקלימיים. היא כוללת רוחות סוערות, גשמים ומשקעים ויכולה להופיע גם כסופת חול במדבר או כסופת שלגים בהרים. כוחה של הסופה עצום וביכולתה להרוס את הקיים ולהביא לבנייה מחודשת.

עוצמה, רגשות, דרמה, כאוס

המראה החורפי של ויק, מבטא את הסערה שמתחוללת בחוץ ובפנים. ויק צופה אל הסערה שגם היא חלק ממנה ונדמה שבעוד רגע היא תעוף איתה ברוח ותיעלם. העיניים מודגשות ומלוכסנות כלפי מעלה, השפתיים כהות והשיער נפוח, פרוע וצמרי.

גלית ורטהיים, שאיפרה את ויק מסבירה: "איפור העיניים הדרמטי של ויק מורכב מאייליינר שחור המצויר מתחת לעין ומסביב לצורת העין. מעליו מונחת צללית שחורה, שגורמת למראה החתולי להיראות מעושן ומהורהר יותר. הריסים כמובן, מודגשות בעזרת מסקרה שחורה". השפתון הכהה בו השתמשה גלית, הוא גלוס גלאם, שפתון בגוון בורדו הנוטה לסגול, שמתחבר למראה הפאם פטאל החושני.

המראה הסוער והדרמטי הזה, מייצג טרנד מובהק באיפור חורף 2010, שמדגיש גם את העיניים וגם את השפתיים, בשונה מהנהוג בעולם האיפור בדרך כלל, בו מדגישים אלמנט אחד בלבד. ההדגשה הכפולה והמראה הדרמטי, עומדים בניגוד לחזרה למראה הטבעי ולאיפור העדין של השנים האחרונות ומוכרים לנו מהאייטיז, אך למזלנו, מופיעים בגרסה מעודנת יותר וקלה בהרבה לעיכול.

פרשנות לטרנד הזה היה ניתן לראות גם בתצוגת האופנה של ז'אן פול גוטייה לסתיו 2009 שנערכה בפריז, בה צעדו הדוגמניות בלוק אנדרוגיני, עם חליפות גבריות ועם מעילים סופר דרמטיים. העיניים הודגשו במסגרת אייליינר, מסקרה וצללית, השפתיים נצבעו בבורדו ובאדום מאט ועור הפנים, במראה כמעט שקוף, עמד כקונטרסט. אמן האיפור Tom Peacheux שיצר את הלוק, אומר כי ניסה ליצור מראה שיתכתב עם הוליווד הזוהרת ושחקניות כמו מרלן דיטריך, לואיז ברוקס ובריג'יט ברדו. בנוסף, משתלב הלוק הדרמטי גם עם פאזת הג'ז של שנות ה-20, ממנה לקוחים האיפור המעושן בעיניים והגוון הסגול בשפתיים.

האיפור של ויק, מורכב מכל האלמנטים האלו, אבל מעודן. האייליינר משורטט, המראה המעושן נקי מאוד, השפתיים כהות ולא אדומות בוהקות. דרמטיות שאפשר להכיל, כבר אמרנו?

כמה טיפים חשובים בבואנו לעטות את הלוק הדרמטי על פנינו

1. שפתיים- שימוש בעיפרון תוחם חשוב מאוד באיפור מסוג זה, היות ועל השפתיים להיות משורטטות ומדויקות.

2. שפתיים- אפשר להשתמש בשפתונים אדומים במגוון צבעים, מאדום בוהק ועד בורדו סגלגל, תלוי בגוון העור, בצבע העיניים וכמובן בטעם ובאישיות.

3. עור הפנים- על העור להיות נקי, עדין ולא מבריק, להדגשה מקסימלית של העיניים והשפתיים וכדי להימנע ממראה עמוס מידי.

4. עיניים- לא להגזים במראה המעושן בעת איפור העיניים. זכרו כי עליו להשתלב עם שפתיים מודגשות בצורה הרמונית.

למראות נוספים של ויק:

המראה הרומנטי של איל מקיאג'- פיה בשלכת

עיניים מודגשות ושפתיים ניוד- מלכת הלילה

בואו לראות את ויק על הסט:

סרטון וידאו

המוצרים בהם השתמשה גלית ליצירת המראה:

בסיס: מייק אפ נוזלי SAND
קונסילר LIGHT
פודרה אבקה BEIGE
גבות: עפרון גבות בלונד (חדש)
הצללות: פודרה דחוסה ג'ינג'ר
סומק: קוניאק
עיניים: צללית בלאק אוניקס
ג'ל אייליינר שחור
מסקרה שחורה דו"צ
שפתיים: גלוס גלאם

 

איפור: גלית ורטהיים
עיצוב שיער: שגיא אדרי
צילום: אלון שפרנסקי
דוגמנית: ויק (נינה ברוש)
 

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed