הביכפיות מנצנצות

איפור הסילבסטר של בן רביבו פתח לנו את העיניים. המדריך לאיפור עם נצנצים

לי סביון, איל מקיאג' 15/12/09

 

לגלריית תמונות תחרות הסילבסטר >>

מי לא רוצה להיות נוצצת פעם בכמה זמן? נגיד פעם בשנה? לפעמים הסילבסטר הוא רק תירוץ, להתלבש, לצאת למסיבה לוהטת של חורף וכמובן, להתקשט בנצנצים בוהקים. בן רביבו, מאפר בכיר ומרצה במכללת איל מקיאג', החליט לקחת את הנצנצים רחוק וגייס לעזרתו את ה"ביכפיות", ג'ני, נטלי ומעיין. השלוש כוסו בנצנצים צבעוניים מכף רגל ועד ראש (נו טוב, מהמחשוף ומעלה) ונשארו ככה עד הסילבסטר. ברור שלא! אבל זו הזדמנות מצוינת לדבר על נצנצים ועל הדברים המדהימים שאפשר לעשות איתם באיפור.

באיל מקיאג' קיימים כמה סוגים של נצנצים - מנצנצים, מנצנצים יותר ומנצנצים מאוד! כשההבדל הוא במרקם ובדרגת הגריסה של החומר. ככל שהנצנצים פחות גרוסים, הם יותר מבריקים וככל שהם אבקתיים יותר, הם מנצנצים פחות. מרקמים שונים, מתאימים לשימושים שונים, תלוי לאן הולכים ועד כמה מסיבתיים בא לכם להיות.

צלליות אבקה - קיימות בשלל צבעים, החל מטבעיים ועד סגולות וירוקות. מכילות נצנצים גרוסים מאוד.

צלליות HD - מכילות פיגמנט צבע גבוה במיוחד,עמידות, מבריקות ומרוכזות.

גליטרים - נוצצים מאוד, הכי פחות גרוסים. קיימים בצבעים עליזים ומסיבתיים. 

כדי שלא תנצנצו כאילו אין מחר (בכל זאת לא פורים), ריכזנו עבורכם את כל האפשרויות לשימוש נכון בנצנצים. כדאילבחור באלמנט מנצנץ ולא בכולם ביחד.

אייליינר

פס אייליינר מנצנץ יכול להוסיף לכן המון! הניחו את הנצנצים על סיילנט לקיבוע מקסימלי והקפידו לשרטט את קו האייליינר בדיוק מירבי, ללא חריגות.

צללית

בחרו באחד מסוגי הצלליות או הגליטרים, בהתאם למידת הנצנוץ הרצויה והניחו על גלגל העין (כולו). למסיבה לוהטת במיוחד בחרו בגליטרים, שקיימים בשלל צבעים שמחים (אדום, ירוק, סגול, זהב ועוד...) וקבעו מעל גלוס או מעט וזלין. לאפקט מנצנץ בוהק אך עדין יותר, מומלץ להשתמש בצלליות ה- HD האיכותיות והעשירות על 11 גוניהן, שמכילות פיגמנט צבע גבוה ושהינן עמידות ובוהקות לאורך זמן. צללית ה-HD, מכילה את כמות הגליטרים המקסימלית שצללית יכולה להכיל ובנוסף, רכיבי לחות ייחודיים.

שימר

ניתן להשתמש בנצנצים גם ליצירת הברקה כשל שימר ולהניחם באזור הרקות. צלליות אבקה מנצנצות בצבעי גוף טבעיים מלבן או שמנת ועד זהב או וורוד מחמיאות מאוד בתור שימר ויוצרות מראה סקסי ומסיבתי. בלייניות עם תעודות מוזמנות לדלג ישר לגליטרים ולהניחם מעל שימר נוזלי.

על השפתיים

לנשיקה בלתי נשכחת ונוצצת במיוחד, ניתן להניח את הגליטרים על השפתיים, מעל שפתון או גלוס. חשוב לדייק וליצור צפיפות מקסימלית.


איפור וסטיילינג:
בן רביבו
צילום: דורון שטיין
דוגמניות: נטלי דדון, ג'ני טוקרב, מעיין קווילי
 

תודה לבן רביבו ולשרון דבוש שסייעו בהכנת הכתבה.

תגובות: לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
גילי 05 ינואר 2010 22:03

איזה יופי

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed