תחרות המסכות!

אפרו, צלמו ושלחו לנו את תמונת המסכה הוונציאנית המושלמת שלכם ותוכלו לזכות בערכת מוצרי איפור בשווי 3000 ש"ח

מערכת איל מקיאג' 10/02/10

לגלריית תמונות תחרות המסכות >>

מאפרים מוכשרים? אוהבים ליצור מסכות?

לקראת פורים ובהשראת קרנבל המסכות המרהיב בוונציה, איל מקיאג' יוצאת בתחרות איפור צבעונית ויצירתית במיוחד!

אנו מזמינים אתכם, גולשים יקרים, מאפרים, תלמידי וחובבי איפור מוכשרים, לאפר וליצור את המסכה הונציאנית המושלמת שלכם ולשלוח תמונה לתחרות.
במהלך חודש פברואר תוכלו להצביע לתמונה הפייבוריטית שלכם ולהחליט מי יזכה בפרס הגדול. ההכרעה הסופית בדבר הזוכים, תורכב מכמות ההצבעות לה תזכה כל תמונה ומהחלטת מערכת איל מקיאג' (50 אחוז הצבעות ו-50 אחוז החלטת איל מקיאג').

והנה הפרסים:

מקום ראשון: ערכת מוצרי איפור בשווי 3000 ₪, או *קורס התמחות במתנה, (מאסטר ספיישל אפקטס / מאסטר ביוטי) לבחירתכם!
מקום שני: ערכת מוצרי מאסטר ספיישל אפקטס בשווי 1500 ₪!
מקום שלישי: ערכת מוצרי מאסטר ספיישל אפקטס בשווי 750 ₪!

*מותנה בלימודי קורס איפור מקצועי (ביוטי) מוקדמים.

כל מי שיצביע בתחרות יקבל:

גליטר מנצנץ בשווי 49 ₪ במתנה!
2000 ₪ הנחה בהרשמה לקורס איפור מקצועי ובנוסף, ערכת מוצרי איפור בשווי 240 ₪ למתאמים פגישת ייעוץ במכללה!

מידי שנה, נערך בוונציה, איטליה, קרנבל מסכות מרהיב וצבעוני, שראשיתו אי שם בתחילת ימי הביניים. שורשי הקרנבל שנטועים עוד קודם לכן, בחגי האביב של התרבויות הפגאניות הקדומות, מצאו דרכם לדתות ולתרבויות רבות ומבשרים על היווצרותו של סדר חדש בטבע, עם בוא האביב. הקרנבל הינו תוצר של ניסיון הכנסייה למסד ולהסדיר את צורך האדם בפורקן ולהתיר התנהגות פרועה ופורקן יצרים בצורה מבוקרת ותחומה בזמן, מתוך אמונה כי הדבר יעיל לשמירה על הסדר הציבורי התקין, בשגרה.

המסכות ממלאות תפקיד חשוב בקרנבל, היות והן מאפשרות לאדם לפשוט את זהותו היומיומית, החברתית והמגבילה ולצאת למסע במחוזות חדשים וסוערים. המסכות מצאו את מקומן הטבעי בוונציה, עיר בעלת תפאורה הולמת לתחפושות ולמשחקי פיתוי והעניקו להמונים הזדמנות לבלות וליהנות ללא כל קשר למעמדם החברתי. ייחודן של המסכות הוונציאניות היה שהן העניקו אנונימיות מוחלטת למי שעטה אותן על פניו, מעצם היותן לבנות, אטומות ולעיתים חסרות הבעה. נסיך יכל להפוך לרוכל פשוט לכמה ימים, בחורה ממעמד נמוך יכלה להפוך לנסיכה ונאהבים יכלו להיפגש מבלי שזהותם תיחשף.

אמנות יצירת המסכות מפותחת מאוד בוונציה וכוללת שימוש בעיסת ניר ובאלמנטים צבעוניים. באיפור, מורכבת המסכה מצבע פנים לבן ומשימוש במוצרי איפור ואביזרים שונים. דובי פריגר, מרצה במכללת איל מקיאג' ומומחה בציורי פנים וגוף, מציע להשתמש במוצרי איפור מבריקים כמו צלליות מבריקות, צלליות רטובות, שימרים, נצנצים, פודרה מטאלית וכו', ליצירת מסכה מרשימה וצבעונית ולהדביק אביזרים כמו ריסים, פאייטים, קריסטלים, עלי זהב, נוצות, חבלים, תחרה ובדים שונים, שיכולים לשדרג את המראה. את הלוק הכללי והמסגרת לפנים, השלימו בעזרת סטיילינג שכולל פאה, מטפחת, כובע או צעיף, ליצירת מראה מושלם ומוגמר.

אז למה אתם מחכים?

צרו מסכה מקורית, יצירתית ומלאת השראה, השקיעו באקססוריז, בקומפוזיציה ובצילומים ושלחו לנו את התמונה המוצלחת ביותר. ככל שתקדימו לשלוח תמונה, תזכו לזמן חשיפה גבוה יותר ותגדילו את סיכוייכם לזכות בתחרות.

ניתן לשלוח תמונות (תמונה אחת למתחרה) שעדיין לא פורסמו באופן מסחרי, בגודל של עד 1 מגה. הצבעה לתמונות תתאפשר החל מה- 17.2.2010. ניתן להצביע לתמונה פעם אחת בלבד. ניתן לשלוח תמונות ולהצביע עד ל- 15.3.2010.


איפור: דובי פריגר, שרון דבוש
צילום: אפיק גבאי, עופר מתיתיהו
דוגמניות: קרין בן ישי, יוליה נורדמן, עדי ריבק

תגובות: לכתבה זו התפרסמו 5 תגובות
שמוליק 20 פברואר 2010 17:36

כולם יפות

גליטר מנצנץ 23 פברואר 2010 14:30

מהו גליטר? ובאילו צבעים קיימת המתנה?

סיוון 28 פברואר 2010 10:50

מה זה גליטרים

גליטרים= נצנצים, שמתאימים לפנים ולגוף. יש בכחול, כסף, זהב, סגול, ירוק, לבן ועוד...

סגור
אבי 01 מרץ 2010 23:39

לא מצויין לאן לשלוח את התמונה?

האם אפשר לקבל כתובת המייל? או לאן שולחים? תודה

סגור
דנה 02 מרץ 2010 09:50

לאן לשלוח

אפשר לשלוח לקישור שבראש הכתבה או לכאן- http://www.ilmakiage.co.il/competition.aspx?masks

סגור

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed