רומיאו ויוליה

לרגל הוולנטיין ולקראת פורים, הפכה אלן סוקולוב זוג מאוהב מימינו אנו, לזוג המיתולוגי רומאו ויוליה

מערכת איל מקיאג' 12/02/12

לרגל הוולנטיין וכהכנה לפורים הקרב ובא, החליטה אלן סוקולוב להפוך זוג מאוהב מימינו אנו, לזוג המיתולוגי רומאו ויוליה. האיפור, כיאה לאותה תקופה ובהתחשב בעובדה שרומיאו ויוליה היו נער ונערה צעירים, רך, רומנטי ועדין. האיפור של יוליה מבוסס בעיקר על הצללות בהירות וכהות והדגשה עדינה של תווי הפנים. איפור העיניים הוא איפור מעושן בגוונים חומים טבעיים בסגנון מניפה, שמתמזג עם גוון עורה וצבע עיניה של הדוגמנית.

האיפור של רומיאו, הינו למעשה איפור שמומלץ גם לחתנים שנולדו במאה העשרים ואחת ומעוניינים לשדרג את מראם לקראת האירוע הגדול והצילומים ולהשיג מראה מטופח ואצילי, אך לא מאופר. איפור זה מורכב ממייק אפ וממשחקי אור וצל שמחטבים את הפנים, סירוק גבות וריסים, ריכוך עדין של השפתיים בעזרת חומר עדין נטול צבע (להשגת מראה אחיד ולמניעת שפתיים סדוקות) והצללות סביב האף.

ובהמשך לרומנטיות שגלומה בהתחפשות לזוג הכי אוהב שיש, קבלו כמה עובדות מעניינות על אהבה:

• האהבה, כידוע לנו, עיוורת. על פי ממצאי החוקרים והמדענים, האוהבים הם מסוממים לכל דבר. גופם מתמלא הורמונים וחומרים כימיים טבעיים המעניקים להם הרגשה טובה.

• על פי הסטטיסטיקות, אדם ממוצע מתאהב שבע פעמים לפני שהוא מתחתן.

• "נשיקה צרפתית" מפעילה כשלושים שרירים, מעלה את לחץ הדם והדופק, גורמת להתרחבות האישונים, לנשימה כבדה יותר ולמחשבה מעורפלת ופחות ראציונלית.

• נמצא כי גברים שנושקים לנשותיהם לפני צאתם לעבודה מרוויחים יותר, ונוטים להיות אנשים יציבים ובריאים יותר. יתרה מכך, גברים אלו חיים חמש שנים יותר מעמיתיהם המקמצים בנשיקות.

• שוקולד מכיל חומר שנקרא פנילתילאמין, שהוא החומר הכימי שמייצר המוח בזמן התאהבות. רמות גבוהות שלו גורמות לתחושות של משיכה ותענוג.

• התאהבתם על רכבת הרים? מסתבר כי סיטואציות מעוררות, מפחידות או חדשות גורמות לשחרור דופמין במוח, כימיקל שאחראי, בין היתר, לתחושת המשיכה.

• הצעד המומלץ הבא אחרי רכבת ההרים, הוא ארוחת ערב לאור נרות. אור מעומעם גורם לאישונים להתרחב, ובני אדם נמשכים לאנשים עם אישונים גדולים.

• במרכז המוח האנושי, גרה לה בכיף בלוטת האיצטרובל, שממנה מופרש ההורמון מלטונין, שגורם לנו להגיב בצורה שונה לשעות היום והלילה. החוקרים טוענים, שהירידה ברמת המלטונין בעונת הקיץ, בגלל שעות האור הרבות, מעלה את רמת הורמוני המין – מה שעלול להסביר את ההתעוררות המינית הפוקדת אותנו עם בוא העונות החמות.

• הניחוחות המעוררים ביותר עבור גברים הם קומבינציה של לבנדר ווניל.

• להבדיל, נמצא כי לחומרים המצויים בזיעת גברים יש השפעה מרגיעה ומשחררת על נשים.


איפור: אלן סוקולוב
צילום: עידן נתנאל
עיצוב שיער: טל דדון
דוגמנים: אנה סוקולוב , איליה מולודצקי

 

תגובות: לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
שני סוקולוב 13 פברואר 2010 23:42

...

וואו אייזה יפה ! פשוט לא מהעולם הזה ! היה כיף לראות את אחותי הגדולה עם חבר שלה במראה שונה לגמרי !

סגור

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed