החצי השני

קרן ומורן מטפחים דירה, קריירה וזוגיות משותפת. מאפרים, סיפור אהבה, בהשראת הוולנטיינ'ס דיי

לי סביון 14/02/10

קרן דניאלי, בת 27, מאפרת ומרצה במכללת איל מקיאג', לא צריכה להסביר לבן זוגה מורן מימון, 27, שום דבר על העבודה שלה כשהיא חוזרת הביתה, ולא בגלל שזה לא מעניין אותו. ההיפך, זה מעניין אותו מאוד. מורן הוא מאפר מקצועי גם כן והזוג המאוהב מטפח זוגיות, דירה מקסימה וקריירה משותפת. בהשראת הוולנטיינ'ס דיי, שידוע כמקרב לבבות, החלטנו לבדוק עם קרן ומורן איך זה להיות זוג שיוצרים ביחד, עובדים ביחד ומאפרים ביחד בהפקות משותפות רבות.

הפגישה הגורלית התרחשה אי שם באמצע שנות ה-2000 כשקרן ומורן עבדו ביחד כמאפרים, בסניף הקיריון של איל מקיאג'. "בהתחלה היינו רק ידידים", אומר מורן, "אבל אחרי שהתקרבנו והפכנו לזוג הכל התגלגל מהר ותוך חודש עברנו לגור ביחד, בהתחלה בדירת חדר". קרן מספרת שכבר כשראתה את מורן בפעם הראשונה התמלאה בהרגשה טובה, אבל לא תיארה לעצמה אז, שיהפכו לזוג. נו, כנראה שהאהבה לפעמים, יודעת לספר לנו יותר משאנו מוכנים לראות באותו רגע.

קרן עוסקת ומתמחה בתחום איפור הביוטי והפאשן כבר שש שנים ואוהבת מאוד לאפר כלות בגלל "היכולת לרגש והכוח לייפות", כפי שהיטיבה להגדיר זאת. מורן, מאפר כשבע שנים ומתמחה גם באיפור אפקטים, עדיין צוחק כשהוא נזכר בפעם הראשונה שממש איפר מישהי: "זה היה כשעבדתי בצוות בידור וניסיתי לשכנע את אחת העובדות להסכים שאאפר אותה. כשהיא לא התרצתה, אמרתי לה שהיא יכולה לסמוך עלי כי למדתי איפור מקצועי, למרות שזה לא היה נכון... לבסוף היא הסכימה והתוצאות היו מדהימות. היא לא הפסיקה לקבל מחמאות על האיפור באותו ערב, מנשים, חברים ואורחים ואני התרגשתי והייתי בשמיים". מורן מספר שהוא אוהב את האמנות והיצירה הטמונים באיפור ואת הכוח שלו כמאפר, לתקן פגמים ולגרום לאנשים להרגיש טוב. "כשמישהי מגיעה אלי עייפה ושמוטה ויוצאת מלאת ביטחון ופאסון, גם אני מרגיש טוב".

איך זה להיות זוג שעובד באותו מקצוע ולפעמים אפילו ביחד?

קרן: "כיף מאוד. אם אני מרגישה שאני "נתקעת" לפעמים וחסומה מבחינה יצירתית בהפקות, אני פונה למורן והוא תמיד יודע מה הבעיה ואיך לשחרר לי את המחשבה ונראה לי שגם אצלו זה עובד ככה. החשיבה היצירתית שלנו די שונה. לעיתים זה מתחבר מצוין ומפרה ולעיתים פחות".

גם מורן מסכים שכיף גדול לעבוד ביחד ושלמרות שיש קונפליקטים מעצם היותם אנשים שונים באותו מקצוע, הם תמיד פותרים הכל ומגיעים לעמק השווה. "הרומנטיקה נפגעת לפעמים כשמביאים את העבודה הביתה, אבל גם אז משתדלים לעצור ולחזור למסלול הנכון".

האם יש הפקה משותפת שאהבתם במיוחד?

קרן: " אנחנו בדרך כלל עובדים על הפקות משותפות ולפעמים מאפרים ביחד כלות ומלוות. אהבתי במיוחד את הפקת ציור הגוף שעשינו לא מזמן, במסגרתה ציירנו על גופה של דוגמנית צ'לו ענק ומורן, עוטה מסכה, ניגן עליה. הדוגמנית עליה ציירנו, הייתה ערומה ואני זוכרת שכל אנשי הצוות שנכחו על הסט וידעו שאנחנו זוג לא הפסיקו לשאול אותי אם לא מפריע לי שמורן מצייר עליה..."

מורן: "נהניתי מאוד מההפקה הנוכחית בה כל אחד מאיתנו איפר חצי מפניה של הדוגמנית. עבודה מסוג זה דורשת נתינת אמון גדול ב'חצי השני', מה שהתאפשר עם קרן כמובן. התמורה הגדולה היא לראות בסוף שיצרנו משהו שלם ביחד".

מה אתם מאחלים לעצמכם?

קרן: "מבחינה מקצועית, אני מקווה שנמשיך לצמוח ולהתפתח בתחום ושתמיד תהיה לנו השראה. במישור הפרטי, אני מאחלת לנו שלא משנה מה נעשה, העיקר שנרגיש עם זה טוב".


איפור: קרן דניאלי, מורן מימון
צילום: אביב שילה ורועי טל
דוגמנית: שרית ווהבה

תגובות: לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות
אביב 15 פברואר 2010 16:03

קרן ומורן! כיף לעבוד איתכם! אחלה אנשים זוג חמוד ועבודה טובה מאוד! מחכה לעוד הפקות אתכם בקרוב

ריימונד סיני שיטרית 16 פברואר 2010 10:06

הם כל מקסימים ויפים - כל אחד לבד - וזו שלמות ממש, כשהם ביחד

קרן ומורן, אוהבת אתכם מאוד, אנשים מוכשרים ויפים שכמותכם. אתם תענוג אנושי שמביא איתו המון קסם וטוב לכל מקום. הלוואי שתמיד תיצרו ותיהנו מעשייתכם - המקצועית והאישית. מגיע לכם ובענק !

סגור
מיכל אוסט 21 פברואר 2010 14:13

מי יתן ותדעו המון שנים יפות של אהבה ויצירה משותפת אוהבת אותכם מאד

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed