ללמוד איפור

אם אתם יצירתיים, אוהבים אסתטיקה ונהנים מעולם האיפור והאופנה, יש לכם הזדמנות מצוינת להפוך אהבה למקצוע

17/09/10

עצרו לחשוב לרגע, אתם באמת אוהבים את מה שאתם עושים או שהפכתם להיות כל כך טובים במשהו, עד שהוא הפך להיות העבודה שלכם?
האם אפשרויות מקצועיות אחרות מרבות להעסיק אתכם?
האם כיף לכם ללכת לעבודה בבוקר?

אם שאלות מקצועיות אלו ואחרות מעסיקות אתכם, אם אתם אוהבים אסתטיקה, חושבים בצורה יצירתית ונהנים מעולם האיפור והאופנה, למה שלא תלמדו איך להפוך אהבה למקצוע?
קריירה בתחום האיפור הנה אחת הקריירות המהנות והמרגשות ביותר שקיימות בשוק. מדובר בעבודה מהנה, רווחית ולא פחות חשוב- גמישה, שנותנת לכם הזדמנות להשתמש בכישרון וביצירתיות שלכם בכדי לגרום לאנשים אחרים להיראות ולהרגיש טוב!
תחומי האיפור רבים ומגוונים וכוללים בין היתר: איפור פאשן בהפקות אופנה נוצצות, איפור בקליפים ובפרסומות, איפור במה ותיאטרון, איפור בסרטים ובתוכניות טלוויזיה, איפור כלות, איפור לאירועים מיוחדים ועוד.

למי מתאימה קריירה באיפור?

קריירה באיפור מתאימה לאנשים שמעוניינים לבטא את היצירתיות והכישרון שלהם, לאנשים שאוהבים לראות תוצאות מיידיות לעבודתם, לאנשים עצמאיים שאוהבים לעבוד עם אנשים ולמי שנהנים לתת ומעדיפים לעבוד באווירה נעימה וחיובית.
העבודה בתחום האיפור גמישה מבחינת שעות וזמנים. תוכלו להיות מאפרים במשרה מלאה או לשלב עבודה במשרה חלקית, עם עיסוק נוסף או עם לימודים. אם אתם כבר עובדים בעולם היופי כסטייליסטים או כמעצבי שיער תוכלו להרחיב את מעגל שירותיכם ולהגדיל הכנסות באופן משמעותי, על ידי מתן שירותים משלימים ואיכותיים.

בחירת קורס מתאים

הצעד הראשון בהתמקצעות שלכם, הוא לבחור בקורס איפור מקצועי שיכשיר אתכם בצורה הטובה והמקיפה ביותר. קיימים בשוק קורסי איפור מגוונים ורבים, אך חשוב לבדוק מי / מה עומד מאחורי כל הצעה כזו ולבחור בקורס איכותי ומקצועי, שיהיה מושלם עבורכם.

הנה כמה קריטריונים שמומלץ להתחשב בהם בבחירת הקורס:

  • בחרו במוסד לימודים מוכר, מאושר ומוסמך.
  • בחרו במוסד לימוד בו מלמדים מורים מנוסים שעדיין עובדים בתחום במקביל.  
  • בדקו כי תוכניות הלימוד ומערכי השיעור משתדרגים כל הזמן. תחום האיפור דינמי.
  • העדיפו מכללה שבכוחה לסייע לכם במציאת עבודה לאחר הקורס.


בחירת קורס מתאים

1. השקעה מינימלית, רכיב סיכון קטן - בניגוד למרבית העסקים בשוק, בכדי לבנות עסק עצמאי באיפור, נדרשת השקעה נמוכה בלבד.

2. עבודה ללא מועסקים - שחרור מהוצאות הקשורות לאחזקת עובדים ומהטרחה שבניהול צוות.

3. תעסוקה ודרישה בשוק - תמיד תהיה דרישה לטיפולי יופי ואיפור מקצועי ולמעשה, זהו אחד המגזרים שנחשבים לבעלי הצמיחה הכלכלית המהירה ביותר בשוק.

4. מקצוע כיפי וחיובי - מדובר בעבודה עם אנשים ברגעים המשמחים של חייהם. לשמח אנשים ולגרום להם להרגיש טוב יותר עם עצמם, הינו דבר מרגש ומתגמל.

דוגמאות לתעסוקה בתחומי איפור שונים

איפור אופנה
כמאפרים בתחום הפאשן, תוכלו לאפר בהפקות אופנה של מגזינים, בפרסומות, בתצוגות אופנה, בקליפים, בהפקת קטלוגים, פרסומות ועוד.

איפור טלוויזיה
בעבודה בתוכניות בשידור חי, אחראי המאפר על איפור האורחים והמגישים ועל עבודה עם קולגות כמו מאפרי גוף, מאפרי אפקטים מיוחדים ומעצבי שיער.

איפור כלות, איפור אירועים
אירועים משפחתיים או חברתיים, חתונות או סדנאות אישיות לשיפור המראה - בסביבתכם הקרובה מצויים אלפי לקוחות פוטנציאליים שזקוקים לאיפור!

איפור קולנוע ותיאטרון
בניית דמויות למערכונים, התמחות ביצירת אפקטים מיוחדים כמו מומים או פציעות ועוד.

מותגים בחנויות
עבודת איפור זו משלבת בין מלאכת האיפור ובין מכירות מוצרי איפור וטיפוח. העבודה מתאימה לאנשים שאוהבים לעבוד עם קהל ושיש להם נטייה וכישרון למכירות.

כאמור, מדובר בעבודה  יצירתית, מאתגרת ורווחית. היא תאפשר לכם לעבוד לצד אנשים מיומנים ומפורסמים בתחומי האופנה, הבמה והקולנוע, ליהנות מנסיעות בינלאומיות, לשלוט בזמני העבודה שלכם ובנוסף, לסייע לאחרים לאהוב את עצמם ולהרגיש טוב.

מכללת איל מקיאג' דורגה במקום הראשון בסקר "ידיעות אחרונות" 2009 ו- 2010, כמכללה המובילה והטובה ביותר למקצועות האיפור והקוסמטיקה בישראל.
 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed