אביב הגיע, פסח בא

מיכל אוסט שואבת השראה מהטבע המתעורר לחיים ומציגה שני מראות איפור שתוכלו לאמץ לליל הסדר

מיכל אוסט 24/03/10

חג הפסח מסמל את בוא האביב. הטבע מתעורר לחיים ונולד מחדש, משתנה ונמצא בתנועה, הצמחים מתמסרים למגעה המלטף של השמש החמימה, הפרחים נפתחים במלוא הדרם ומזמינים פרפרים יפי כנפיים, השמש מתרחקת מפני האופק, הימים מתארכים והלילות מתקצרים.

והאדם, בהרמוניה מושלמת עם הטבע, מתחדש גם כן. כשהאביב מגיע פסח בא, הבית עובר ניקיון יסודי, רהיטים חדשים נוספים, קירות נצבעים, וילונות מתאווררים ואגרטלי פרחים מקשטים את הבתים. לקראת הלילה המקודש מתעוררת התרגשות מיוחדת, שמתחילה במטבח בין הסירים ומסתיימת מול המראה, בין בחירת הבגדים, הנעליים, השיער וכמובן האיפור.

ובכל זאת, מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? שבכל הלילות החמיאו לך על השמלה החדשה, ועל האיפור לא אמרו מילה... ובכן, הלילה הזה משהו עומד להשתנות. אם בא לך להרשים, להפתיע ולהשקיע, עקבי אחר ההוראות ותראי איך המחמאות זורמות. לפנייך שתי הצעות לאיפור מושקע לליל הסדר:

צבעוניות אביבית

המראה הראשון נוצר בהשראת האביב, הפריחה והצמיחה המחודשת המביאה עימה גוונים מרהיבים. האיפור הצבעוני ישתלב נפלא עם בגדי חג לבנים או עם הדפסים אביביים פרחוניים.

1. בסיס- בחרי במייק- אפ מוצק או נוזלי המתאים לגוון עורך ופדרי את פנייך בעדינות. להצללות, השתמשי בקוקה דחוסה.

2. הניחי על תפוחי הלחיים סומק בגוון יין.

3. עיניים, עפעף עליון- מרחי קונסילר בעפעף העליון והחליקי אותו בעזרת ספוגית. האירי את עצם הגבה והזווית הפנימית של העין בצללית st.moritz white והניחי באזור הפנימי של העין צללית בצבע צהוב. במרכז העין הניחי צללית בצבע אפרסק ועל גלגל העין צללית בצבע כתום. הדגישי את השקע בצללית זו ולידו הניחי צללית בצבע אדום. הדגישי את השקע. הניחי צללית בצבע יין בצמוד לצללית האדומה והדגישי גם בה את השקע. כעת טשטשי הכול כלפי מעלה, עד למיזוג עם ההצללה הבהירה בעצם הגבה.

4. עפעף תחתון- תחמי את שורש הריס התחתון בעיפרון עיניים ירוק וצרי משחקי גוון בצבעי הירוק, כשבזווית הפנימית של העין הוא בהיר יותר ולכיוון הזווית החיצונית של העין, הולך ומתכהה. הניחי איילנר ג'ל שחור במעקה העין ומשכי פס אייליינר בשורש הריס העליון. הוסיפי מסקרה מעבה ומאריכה.

5. שפתיים- תחמי את השפתיים בעזרת עיפרון שפתיים אדום ומלאי אותן בעזרת שפתון בצבע זהה.

6. הדגישי את הגבות בעזרת צללית מתאימה.

אגוז

את המראה השני יצרתי בהשראת המשפט המוכר: "מלאו כיסיי באגוזים". תיבלתי את צבעו החום של האגוז בברונזה מלכותית, כיאה לערב החג, ועוררתי אנרגיה בעזרת הצבע הכתום.

1. בסיס- לאיפור ערב עמיד בחרי במייק אפ מינראלי, שיעניק לעורך מראה זוהר וטבעי. חטבי את עצמות הלחיים באמצעות ברונזר, הסמיקי את תפוחי הלחיים בגוון כתמתם והניחי שימר על עצמות הלחיים והמחשוף למראה ערב זוהר.

2. עיניים- השתמשי בצללית עיפרון דו צדדי, אשר מצד אחד מכיל צבע בסיס ומצדו השני צבע פיץ'. את צבע הבסיס הניחי בזווית הפנימית של העין ובעצם הגבה, ואת הצבע הדומיננטי יותר הניחי על גלגל העין.

3. כעת הניחי באמצעות כרית האצבע צללית אבקה מבריקה גולד סאנד על גלגל העין וטשטשי מעל השקע לכיוון הזווית הפנימית של העפעף. הדגישי באמצעות צללית דחוסה ריו קרנבל במרקם מט, את השליש האחרון של שקע העפעף וטשטשי כלפי מעלה ובגימור של זווית מלוכסנת.

4. עפעף תחתון- הניחי בזווית הפנימית צללית קרם רכה בגוון סאטין (מליין המוצרים החדשים) ותחמי את מרכז העפעף התחתון בגליטר איילנר בצבע ירוק. הניחי עיפרון עיניים בגוון חום במעקה העין, עגלי ריסים ומשכי מסקרה.

5. שפתיים- תחמי ומלאי את השפתיים בעזרת עיפרון גלוס עמיד ORANE (מהליין החדש) ובמרכז השפתיים הניחי גלוס דיאמונד.

6. למראה שפתיים חושניות ומלאות אף יותר, מרחי על שפתיים נקיות ליפ- פלאמפר, מוצר חדשני המנפח שפתיים ברגע.

7. גבות- הדגישי את הגבות בעזרת עיפרון גבות חדשני בגוון המתאים לך.

איפור: מיכל אוסט
צלם: אנדרה שמעוני
דוגמנית: ספיר מקייס

יצרתם מראה חדש לארוחת החג? צלמו והעלו את התמונה לפורום!

חג שמח וכשר לכל בית ישראל.


 

תגובות: לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
אלה ק 22 אפריל 2010 09:34

מעניין

כתבה מעניינת מאוד, מוסיפה הרבה מידע וידע, מקצועית מאוד, והדוגמנית יפהפיה.

סגור

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed