עונת החתונות

עונת החתונות - מכללת איל מקיאג' מציגה את כלות קיץ 2010: הכלה הטבעית, הרומנטית, האורבנית והרוקיסטית

לי סביון 31/05/10

לכבוד עונת החתונות, מציגה מכללת איל מקיאג' את כלות קיץ 2010. האיפור העדכני והמגוון בו בחרנו, מתכתב עם הצבעוניות והטרנדים החמים של הקיץ הקרוב ומותאם לכמה סוגי כלות- הכלה הטבעית, הכלה הרומנטית, הכלה האורבנית והכלה הרוקיסטית.
בין אם אתן מאפרות מקצועיות ובין אם כלות נרגשות שמעוניינות לקבל השראה, תוכלו לראות באילו מוצרים השתמשנו ליצירת כל מראה ולסמן לעצמכן צבעי שפתונים או צלליות שאהבתן במיוחד.

הכלה הטבעית

איפור טבעי ומינימלי ביותר, שמטרתו לפסל את הפנים על ידי הדגשה וטשטוש של האזורים השונים. מיועד לבחורות שלא נוהגת להתאפר, אך מעוניינות להיראות במיטבן. מדובר ב"איפור ללא איפור", שלא עושה שימוש בצלליות או בצבע ומבוסס על משחקי אור וצל באמצעות מייק אפים בגוונים שונים. על השפתיים מרחנו גלוס מבריק למראה זוהר ועל העיניים הדבקנו ריסים מלאכותיים להגדלת העין ולהעצמת הריסים הקיימים. את הלחיים הסמקנו בורוד בהיר למראה רך ונקי, כשבמקום סומק אבקתי, השתמשנו בשפתון, על מנת שיתמזג באופן מקסימלי עם המייק אפ הנוזלי בשל מרקמם הזהה.

המוצרים בהם השתמשנו ליצירת המראה:
בסיס: מייק אפ נוזלי בגוון בז'.
סומק: שפתון ורוד בגוון "פינק ליידי" כסומק.
עיניים: ריסים מלאכותיים של איל מקיאג'.
שפתיים: גליצי גלוס בגוון "לילך".

הכלה הרומנטית

הכלה הרומנטית אוהבת איפור רך ועדין, אך כזה שבכל זאת מדגיש את העיניים והשפתיים ובעל נוכחות. הצבעים פסטליים, ורודים וצבעי ניוד ופודרה בהתאם לכוכבי העונה הקרובה וסגנון האיפור מדויק ומשורטט. איפור העיניים כולל שילוב בין מספר צלליות בהירות מבריקות על גלגל העין והדגשה של שקע העין להארה והגדלה, בתוספת אייליינר משורטט בסגנון קלאסי. הלחיים הוסמקו בורוד בהיר והשפתיים נצבעו בשפתון בגוון ורוד בייבי, שלמרות צבעו העדין, מדגיש את השפתיים.

המוצרים בהם השתמשנו ליצירת המראה:
בסיס: מייק אפ נוזלי בגוון בז'.
סומק: סומק אבקתי ורוד בגוון "סטאר גייזר".
עיניים: צלליות- צללית מינרלית ורודה בהירה בגוון "פינק אייס", צללית ורודה- בורדו "טיידאיי אינדיגו", צללית בהירה בגוון "לונדון מאוב". אייליינר- אינקליינר שחור מהסדרה החדשה. עיפרון לבן בקו העין הפנימי, ריסים מלאכותיים של איל מקיאג',
שפתיים: שפתון ורוד בהיר "פרל" (מסדרת השפתונים החדשים).

הכלה האורבאנית

מתאים לכלה שאוהבת לשלב נועזות עם עדינות. האיפור בחלק העליון של העין עדין ומינימלי ועושה שימוש בגוונים טבעיים שמתמזגים עם העור (חומים למיניהם), בעוד קו הריסים התחתון, מודגש בצבע נועז (טורקיז ירוק או סגול). ההסמקה אפרסקית בהירה והשפתיים מבריקות, בגוון כתמתם עדין.

המוצרים בהם השתמשנו ליצירת המראה:
בסיס: מייק אפ נוזלי בגוון בז'.
סומק: צללית- סומק אפרסקית בגוון "אורנג' בלוסום".
עיניים: על גלגל העין- צללית מינרלית בגוון ורוד עתיק, "בראון". בקו התחתון של העין- עיפרון גליטר אייליינר בגוון "אייס בלו", בשילוב עם צללית HD מבריקה תואמת, בגוון "סקיי".
שפתיים: שפתון שקוף בגוון כתמתם "שיר אפריקוט".

הכלה הרוקיסטית

כלה נועזת בעלת אמירה אישית ואופי דומיננטי, שאוהבת לבטא את עצמה ואת הייחודיות שלה. אוהבת איפור עיניים ושפתיים מודגשים שיוצרים מראה דרמטי. המראה כולל איפור מעושן בשחור עם גימור חום שנמרח כלפי חוץ למראה מחוספס ודרמטי, שפתיים מודגשות באדום עז- צבע שמזוהה עם כוכבות רוק מיתולוגיות ותמיד חזק וטרנדי, עם הברקה מעל.

המוצרים בהם השתמשנו ליצירת המראה:
בסיס: מייק אפ נוזלי בגוון בז'.
סומק: צללית- סומק ורודה, בגוון "הארלו פינק".
עיניים: על גלגל העין- צללית שחורה בגוון "בלאק אוניקס" בשילוב עם צללית חומה בגוון "נאטמג". קו ריסים תחתון- צללית כהה "קזבלנקה בלו" למראה כחול עמוק, ריסים מלאכותיים של איל מקיאג'.
שפתיים: עיפרון שפתיים עמיד במים בגוון "הוט רד", בשילוב עם שפתון אדום "סטרוברי".


איפור: בן רביבו
צילום: דורון שטיין
דוגמנית: סשה טפטיקוב
שיער וסטיילינג: בן רביבו
עוזרת מאפר: מלי לוי


 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed