קמפיין קיץ 2010

קמפיין קיץ 2010 של איל מקיאג', עוצב בהשראת נשים חזקות ובעלות אמירה אופנתית מובהקת, מעולם הפופ

22/06/10

איפור מקצועי >> קמפיין קיץ 2010

קמפיין קיץ 2010 של איל מקיאג', עוצב בהשראת נשים חזקות ובעלות אמירה אופנתית מובהקת, מעולם הפופ. הדוגמנית שנבחרה להוביל את הקמפיין היא ייבה דון, שמראה העדכני והבינלאומי מבטאים באופן מושלם את רוח המותג ואיכויותיו. בעידן של סלבריטאי אינסטנט שמוכתרים ומנושלים ללא היכר, החלטנו לתת כבוד לכוכבות הגדולות והאמיתיות של התקופה. אלו ששרות בכל הכוח, שמופיעות כאילו אין מחר ומביאות את עצמן ומה שיש להן להראות ולומר לעולם, באופן שלם ומלא. לכל אחת מהנשים האלו סגנון אופנתי ייחודי ושונה, צבעוניות אחרת ואיפור שמזוהה עימה בהתאם.

במסגרת הקמפיין בחרנו ליצור ארבעה מראות ששואבים השראה מהכוכבות הגדולות האלו ומייצגים טרנדים מובהקים מהעונה הקרובה. מראה בהשראת הזמרת ביונסה, מתאפיין בלוק שזוף ומבריק ובאיפור עיניים ירוק בשילוב עם שפתון כתום, הדומיננטי בקיץ 2010. המראה הכהה והעמוק שנוצר בהשראת ריאנה, משלב בין שפתון סגול ואיפור עיניים שחור. למראה המדונה, שידכנו אייליינר סקסי ועדכני עם שפתיים אדומות בוהקות ולליידי גאגא האגדית, איפור פופי וצבעוני בוורוד וכתום שעושה כיף בעיניים.

על המראות הותזו כתמי צבע שמטרתם להעצים את תחושת התנועה והכוח שמשדרות הנשים האלו וכמובן להדגיש את עיסוק איל מקיאג' בצבע ובחומר, כחברת איפור מובילה.
 

אז איך נראו הצילומים?

סרטון וידאו

 

איפור: גלית ורטהיים
צילום: אלון שפרנסקי
צילום וידאו: אורון הפקות
ארטדיירקטור: נמרוד פלד
עיצוב שיער: שגיא דהרי
עיבוד דיגיטלי: אלי אזרזר וניר הרשטט
דוגמנית: יבה דון, "רוברטו"

למראה בהשראת ליידי גאגא >
למראה בהשראת ביונסה >
למראה בהשראת מדונה >
למראה בהשראת ריהאנה >

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed