בובתית

בואו ללמוד איך ליצור מראה איפור עדין ובובתי, שיכול להתאים גם לכלות, שמעוניינות להתאפר באופן טבעי, רך ורומנטי

שרון דבוש 13/05/12

המראה העדין והבובתי מבוסס על איפור בסגנון מעושן עדין בעיניים, המושג על ידי שימוש בצללית מינרלית בשילוב עם אודם ורדרד מתוק. איפור זה יכול להתאים גם לכלות שמעוניינות להתאפר באופן טבעי, רך ורומנטי.

שלבי האיפור:

1. הניחי מייק אפ הזהה לגוון עורך, בעזרת ספוגית לחה וקבעי בעזרת פודרה. המייק אפ בו השתמשנו ליצירת המראה של סשה, הוא מייק אפ נוזלי, המשלב בין שני גוונים- "לייט אוליב" ו"טאן", בכדי להגיע לדיוק מקסימלי בהתאמה לגוון העור.

2. בכדי "לפסל" את הפנים ולחטב אותן, צרו אזורים מוצללים, בעזרת פודרה כהה בגוון "קוקה". האזורים המוצללים יהיו במסגרת הפנים (קו הלסת וקו צמיחת שיער הראש).

3. להסמקה עדינה וטבעית, השתמשי בצללית- סומק בגוון ורוד או אפרסקי והניחי אותה על תפוחי הלחיים תוך טשטוש לכיוון ההצללות.

4. הניחי צללית דחוסה בגוון שמנת, "סנט מוריץ וויט", או צללית אבקה בהירה בגוון "סאטין", בזוויות הפנימית של העין ומתחת לגבה, בכדי לשוות לעין מראה פקוח ורענן ולהדגיש נקודות אור.

5. הניחי צללית מינרלית בגוון "לייט גולד" על כל שטח גלגל העין, בסגנון מעושן באמצעות מברשת פלאף וטשטשי את גבולות הצללית החוצה, לכיוון נקודות האור.

6. הניחי צללית בגוון "גריי בראון" על גבי החלק החיצוני של קו הריסים התחתון, להדגשה עדינה של העין.

7. משכי עיפרון שעווה לבן במעקה העין, ליצירת מראה רענן, נקי ופקוח.

8. עגלי את הריסים בעזרת מעגל ריסים ומשכי מסקרה שחורה מהשורש ועד לקצה.

9. לשרטוט שפתיים מהוקצע וסימטרי, השתמשי בעיפרון שעווה תוחם אפרסקי בגוון "פיץ'" ומלאי בעזרתו גם את כל שטח השפתיים ולא רק את המסגרת. בדרך זו תשיגי בסיס טוב יותר לשפתון שכבר מגיע ועמידות גבוהה יותר לאיפור השפתיים.

10. הניחי על השפתיים שפתון ורוד בגוון "פינק ליידי" מסדרת השפתונים החדשה, בעזרת מברשת "ליפ" למראה רומנטי, רק ועדין. במידה ואת מעוניינת להפוך את המראה ליותר דרמטי וסקסי, ניתן להחליף את השפתון הורוד העדין, בשפתון בגוון כהה יותר, דוגמת ורוד עז, אדום או בורדו- סגלגל.

11. תיהני. את נראית נהדר!


איפור: שרון דבוש
צילום: עופר מתיתיהו
דוגמנית: סשה פודאלוב

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed