תחרות למאפרות

איל מקיאג' פותחת את השנה החדשה בסימן של יצירה ומזמינה את מאפרות הרשת להשתתף בתחרות האיפור CREO

חנוך רידר, מנכ"ל 07/09/10

כחברה המובילה לאיפור בישראל, איל מקיאג' גאה לפתוח את השנה החדשה, בסימן של אמנות ויצירה. אנו מזמינים את מאפרות הרשת, להתרגש משבוע אמנותי במיוחד, במסגרתו תתקיים תחרות איפור ייחודית ומרהיבה שתאפשר לכל אחת ואחד מכם ליצור ולהפגין יכולות וכישורים בתחום האיפור והאסתטיקה.

התחרות, לה בחרנו להעניק את השם CREO (יצירה בלטינית), מקדשת את אמנות האיפור, על הדמיון, היצירתיות והמעוף שבה ושמה דגש על המקצועיות הבלתי מתפשרת של המאפרות ברשת חנויות איל מקיאג'. אנו מאמינים שהמובילות של חברת איל מקיאג' בשילוב עם המגוון הרחב, העשיר והאיכותי של מוצרי האיפור, יולידו תוצאות מקצועיות ומקוריות, שיבטאו את רוח העשייה והחדשנות שאנו מבקשים לחרוט על דגלנו.

בשנה האחרונה, נבחרה איל מקיאג' לחברה המובילה לאיפור בישראל, על פי מדרג "דן אנד בראד סטריט" (B&D) האיכותי לעסקים, וכמו כן דורגה במקום הראשון גם על פי סקר "ידיעות אחרונות". כחלק מהתפתחות החברה וצמיחתה, נפתחה בשנה האחרונה מכללה חדשה ומדהימה לאיפור מקצועי בבאר שבע וחודשו סניפים ביהוד, ב"ש ואילת.

איל מקיאג' התחדשה גם בתחום מוצרי האיפור והשיקה מוצרי איפור רבים, ביניהם, "סדרת מוצרי יום ההולדת" (לרגל יום הולדתה ה-14 של החברה) הנוצצת, ובנוסף, סדרת שפתונים אופנתיים ואיכותיים במיוחד, המונה כ-40 שפתונים, בצבעים מגוונים ובמרקמים שונים.

מאפרות יקרות, אני מאחל לכולנו שנה טובה ומתוקה, שנה של שגשוג, הצלחה והגשמה.

בהערכה רבה ובברכת הצלחה בתחרות,
חנוך רידר, מנכ"ל איל מקיאג'פרטים נוספים על תחרות האיפור CREO והרשמה אליה, יפורסמו באתר בקרוב....

 

תגובות: לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
דוגמנית 25 ספטמבר 2010 22:01

מי שצריכה דוגמנית לתחרות מוזמנת לפנות אליי בפייס anat yundov

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed