טיפים לתחרות

אחרי שנרשמתן לתחרות והתחלתן לתכנן את מראה הבובה המדהים שלכן, הגיע הזמן לצייד אתכן בכמה טיפים וכלים שימושיים

26/09/10

ועכשיו, אחרי שנרשמתן לתחרות CREŌ והתחלתן לתכנן את המראה המנצח שלכם בהשראת הנושא הנבחר, "בובות", הגיע הזמן לצייד אתכן בכמה טיפים וכלים שימושיים.

צרו לוח השראה

חלק חשוב בתהליך גיבוש הרעיון למראה האיפור שייצג אתכן בתחרות, הוא יצירת לוח השראה. הלוח שלכן יכול להכיל גזרי תמונות ממגזינים ועיתונים שמצאו חן בעינכן, תמונות איפור שמצאתן באינטרנט, ציורים, סרטים, בדים, תמונות של חפצים, בובות, צעצועים, מראות איפור, מוצרים, טקסטורות, חומרים, בולים וכל דבר שיכול לשמש לכן כהשראה לגיבוש המראה הסופי שתיצרו בתחרות. לוח השראה יכול להיות דיגיטלי (וורד, פוטושופ או אתרים שונים המאפשרים ליצור לוחות השראה) או מוחשי- כלומר בעזרת דבק, אקדח סיכות ומספריים... אתם יכולים ליצור לוח השראה צבעוני, או כזה שמבוסס רק על כמה גוונים נבחרים, כדי לבחון כיצד הם משתלבים זה עם זה. הכיף הגדול ביצירת לוח השראה הוא שאין צורך לחשוב יותר מידי על מה ששמים בו, אלא פשוט ללקט את כל מה שתופס את העין ואת הלב. אחרי שתסיימו להקליק, לגזור ולהדביק, הביטו בלוח וחשבו על מראה הבובה שתרצו ליצור בתחרות, איך היא נראית, מה מאפיין את הלוק שלה, איך תצרו אותו, צבעוניות, סטיילינג וכו'. אנו מבטיחים לכם שהלוח יסייע לכם למצוא את המראה שלכם לתחרות ויהפוך את התהליך לכיפי, יצירתי ומהנה ביותר!

נשמח מאוד לראות את לוח ההשראה שליווה אתכן ולהתחקות אחר תהליך היצירה האישי שלכן! הביאו את הלוח אתכן ליום התחרות.

סקיצה

מאפרים מקצועיים שנדרשים להפגין יצירתיות, גיוון וחדשנות במראות האיפור שהם יוצרים עבור הפקות אופנה וביוטי, נוהגים להשתמש בסקיצות ולבוא מוכנים מראש. כשאתן יוצרות מראות איפור לצילומים או במסגרת תחרות, כדאי שתכינו סקיצה של מראה האיפור מראש, על מנת שתוכלו לאפר את הדוגמנית שלכן לפי הסקיצה שהכנתן לכל מראה. הכנת סקיצה מצוירת של מראה האיפור, תסייע לכן לחסוך זמן יקר כשתאפרו את הדוגמנית שלכן ותגרום לכם להיות רגועות יותר ביום התחרות.

כאן תוכלו למצוא סקיצה מוכנה לציור.
ציירו עליה את מראה האיפור המתוכנן שלכן והביאו אותה אתכן ביום התחרות.

טיפים מנצחים למשתתפות בתחרות

1. גבשו רעיון טוב
מצאו קונספט חזק וייחודי. חפשו רעיונות באינטרנט, בטלוויזיה, במגזינים ובכל מקום אפשרי. הכינו לוח השראה הכולל תמונות, חומרים, טקסטורות וצבעים, כחלק מהתהליך גיבוש הרעיון העומד מאחורי המראה שלכם.

2. הכירו את הנושא שלכם היטב
ודאו שהצבעים, השיער והתלבושת של הדוגמנית מתאימים אחד לשני ומתמזגים זה עם זה. הכירו את מוצרי האיפור בהם בחרתם להשתמש היטב- את הטקסטורות, האיכות והצבעים כפי שהם מתקבלים על הפנים, שחקו עימם והתנסו. השקיעו בסטיילינג ובתלבושות, אבל תנו לאיפור לדבר בעד עצמו. בהחלט ניתן להוסיף אביזרים ואקססוריז נלווים.

3. הכינו את עצמכם לעבודה במגבלות זמן
חשוב מאוד שתצליחו לעמוד בזמן שיוכתב לכם, כשאתם יוצרים את המראה שלכם בתחרות. התאמנו ככל האפשר לפני, תרגלו, והתרגלו לעבוד במסגרת זמן. האימון יסייע לכם להיות רגועים ולתפקד טוב יותר ביום התחרות.
סמנו את כלי האיפור שלכם והתרגלו להניח אותם על ידכם בצורה מסודרת כדי שלא תבזבזו זמן יקר על חיפוש מברשות וכלים.

4. בחרו בדוגמנית טובה ומתאימה
בחרו בדוגמנית יפה, בעלת עור מצוין וחסר פגמים, כדי לחסוך לעצמכם זמן בהכנת איפור הבסיס. ודאו שצבעי האיפור בהם בחרתם, האביזרים והתלבושת מחמיאים לדוגמנית ומדגישים את מעלותיה. כדאי לבחור בדוגמנית מרשימה ויפה. אנשים נמשכים מטבעם ליופי ושופטים הם אנשים גם כן...

5. תכננו מראש
הכינו סקיצה מדויקת של העבודה שלכם כדי שהיא תלווה אתכם בתחרות. כך תהיו סגורים על שלבי הביצוע ותהיו רגועים ונינוחים יותר בזמן התחרות.

6. השתמשו בדמיון
לפעמים התוצאות הטובות ביותר מתקבלות כששמים את המחשבה וההיגיון בצד ונותנים ליצירתיות להוביל.

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ לגבי מראה הבובה שלכם? נשמח לענות על שאלותיכם בפורום איל מקיאג'.

בהצלחה!

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed