עמידות היא שם המשחק!

איך שומרים על עמידות האיפור בקיץ הלח המצפה לנו? אספנו עבורכם את כל הטיפים והמוצרים שיאפשרו לכן להיראות זוהרות לאורך זמן גם בעונה החמה!

19/06/13

 

כל אחת מכן בוודאי נתקלה בבעיה הבאה: בעונת הקיץ הפנים מתחילות להבריק כעבור שעות בודדות, איפור העיניים דוהה והתחושה הכללית היא שחם ולח מדי מכדי להשקיע במראה האיפור. האם זה אומר שעליכן לוותר על המוצרים האהובים בעונת הקיץ? לא בהכרח! באמצעות כמה טיפים פשוטים תוכלו לשפר את עמידות האיפור וליצור מראה קליל וזוהר, מושלם לעונה החמה.
1. לאחר שהנחנו מקדם הגנה על אזור הפנים והגוף (שלב שעליו אסור לדלג בקיץ!), נתחיל את רוטינת האיפור שלנו עם מייקאפ מוצק חדש של איל מקיאג', המעניק גימור מאט הרצוי לקיץ ועם זאת גם מאפשר לעור להציץ מתחתיו, כך שהאיפור לא נראה כבד או מקומח מדי.
2. בקיץ מומלץ להניח את המייקאפ עם מברשת דחוסה, למשל מברשת 14F בעלת הראש השטוח והצפוף, כדי להעניק לעור כיסוי גבוה יותר ועמיד  (הנחת המייקאפ עם האצבעות למשל יוצרת כיסוי קליל יותר). המטרה שלנו היא להימנע מיצירת שכבות על גבי שכבות של איפור שיעיקו עליכן בקיץ ולכן את האזורים הבעייתיים בעור נחזק באמצעות נגיעות נקודתיות של קונסילר עמיד- כמו למשל הקונסילר המוצק של איל מקיאג'- המעניק גם הוא גימור מאט.
3. כדי להשיג את הקיבוע הסופי, נשתמש בפודרה דחוסה ונעביר נגיעות ממנה ברפרוף על אזורי ה-T השומניים, לאחר שהורדנו עודפי חומר מהמברשת. את המראה נקבע עם ה-Setting spray שיעניק לנו את העמידות הרצויה ובמקביל גם ירענן את העור. טיפ קטן: את הפודרה הדחוסה כדאי לשמור בתיק יחד עם מברשת קומפקטית ולבצע במהלך היום תיקונים במידת הצורך. בנות בעלות אזור T שמן, עשויות להבריק כעבור כמה שעות.
4. עדיין לא סיימנו עם אזור הפנים וכעת נעבור לשלב ההצללות: באמצעות פודרה דחוסה המיועדת להצללות, נעבור עם יד קלילה על אזור ה-3 בפנים: הכוונה לאזור הרקות, עצמות הלחיים ומטה לכיוון הסנטר שיוצרים יחדיו באופן דמיוני את הספרה 3. אנחנו גם אוהבים ליצור הצללות בקו השיער במטרה להעניק מסגרת מחוטבת ומחמיאה לפנים.
5. במידה ואתן יוצאות מהבית לשעות ארוכות והסומק עלול לדהות, אנו ממליצים להניח בטפיחות עם האצבעות בתור בסיס- נגיעה של שפתון ורדרד או כתמתם של איל מקיאג'. שפתון בתור סומק? בהחלט! מוצרי איל מקיאג' הם מוצרים רב שימושיים ולכן ניתן להשתמש בשפתון בתור בסיס לסומק. לאחר מכן תוכלו להניח על הבסיס, סומק אבן בגוון התואם לשפתון וקיבלתן לחיים סמוקות ועמידות לאורך זמן.
6. כעת נעבור לאיפור העיניים ולשם כך תצטרכו לחזור לקונסילר בו נעזרתן כדי לתקן פגמים בעור, או להשתמש בעיפרון עיניים בגוון בהיר. מטרת הקונסילר והעיפרון היא להכין את העפעפיים לאיפור ולשפר את העמידות של הצלליות שתניחו מעל. כמו כן, הקונסילר והעיפרון מבליטים את הפיגמנט של הצללית שמונחת מעליהם ומשפרת את חדותה. אנו ממליצים לא להניח קונסילר יחד עם עיפרון וצללית, שכן בקיץ המטרה שלנו היא להימנע משכבות.
7. בעונה זו אנו מעדיפים לשמור על איפור פשוט ככל הניתן ולכן הצללית המועדפת עלינו היא צללית highlighter dust בגוון Gold sand  או Toffee אותה אנחנו מניחים עם מברשת פלאפית כשטיפה של צבע על העפעף. את הצללית תוחמים עם אייליינר ג'ל- הפתרון האולטימטיבי עבור מי שרוצה שהאייליינר שלה לא יזוז כל היום- ומקנחים עם שכבה נדיבה של מסקרה כמובן.
8. כדי לשפר את עמידות הגלוס, נניח מתחתיו עיפרון שפתיים עמיד במים (שנשאר על השפתיים גם אחרי שהגלוס יורד) וכמובן נאחסן בתיק את הגלוס כדי לבצע תיקונים במהלך היום.

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed