עתיד חדש עם איל מקיאג'!

באמצעות מברשות האיפור תוכלי לצייר לך מקצוע חדש ועתיד מרגש!

04/06/13

נשים רבות מרגישות צורך לבצע שינוי בקריירה שלהן, גם לאחר שכבר למדו ורכשו מקצוע. אם אתן נמצאות בצומת דרכים כזו, אל דאגה- התחושות שלכן לגיטימיות לחלוטין. נשים הן דמויות עגולות ומשתנות כל הזמן: התהליכים האישיים שאתן עוברות במהלך חייכןן מתפתחים בד בבד עם התהליכים המקצועיים ולכן צרכיה של אישה צעירה שזה עתה השתחררה מהצבא, אינם זהים לצרכיה של אישה שהביאה ילדים לעולם.

במידה והגעתן למבוי סתום בקריירה המקצועית, סימן שאתן מרגישות על בשרכן את השחיקה הגדולה שיש ברוב תחומי העבודה בארץ. נשים כיום הרבה יותר מודעות ליכולת ההגשמה העצמית שלהן במקום עבודתן ושואפות למצוא קריירה שבה היכולת היצירתית שלהן תקבל ביטוי. אישה העוסקת במשך כמה שנים בתחום שממנו היא לא נהנית- עשויה להרגיש לא מרוצה ומתוסכלת- תחושות שישפיעו גם על יתר ההיבטים בחייה.

באשר לשאלה מתי נכון לבצע שינוי בקריירה: אין תשובה אחת קונקרטית ומדובר בסוגיה מאוד אינדיווידואלית. נתקלנו בנשים שהחליטו להחליף מקצוע מיד לאחר שסיימו ללמוד, ישנן נשים שעשו זאת באזור גילאי ה-40+ (תקופה מצוינת להרהר בה לגבי ההחלטות השונות שביצעתן עד לנקודה זו) וישנן נשים שמחליטות לבצע את השינוי אפילו לקראת גיל הפנסיה. מחקרים שעסקו בנושא הזה בדיוק הגיעו למסקנה שבכל שלב אישה יכולה להחליט שהיא מחליפה קריירה, שהרי שוק העבודה הפך לתחרותי וגמיש בשנים האחרונות ולכן חשוב להיות מסוגלת להמציא את עצמך מחדש.
כדי להבין איך לבצע את השינוי ולהחליף קריירה, פנינו לליאור מלכה- מנהלת רשת המכללות של איל מקיאג'- שליוותה נשים רבות אשר בחרו לבצע שינוי קריירה ולממש את תשוקתן האמיתית לאיפור. ליאור ממליצה לנשים המגיעות לפגישת ייעוץ לעקוב אחר תחושת הבטן שלהן. אם הן נמשכו תמיד לפיתוח קריירת איפור, סימן שזה מה שעליהן לעשות.
באשר לשאלה- איך אוזרים אומץ ומחליטים לעשות את הצעד הלא פשוט הזה, ליאור מסבירה שזה לא מוכרח להיות כל כך דרמטי "אין חובה ללכת עם השינוי בכל הכוח: אפשר ואפילו רצוי לעשות זאת באופן הדרגתי. אני תמיד מעודדת את הנשים שמגיעות אליי להחזיק בעבודה הקבועה ותוך כדי לצבור מאגר לקוחות, לחקור את התחום ולבסוף לבצע את השינוי הסופי ברגע המתאים".
רוצה ללמוד מקצוע מרגש ולהשתלב בתעשיית האיפור? צרי קשר עוד היום: 1800222300.

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed