קונסילר פלאים!

הקונסילר של איל מקיאג' הוא הנשק הסודי של המתאפרות!

10/03/13

לא כל אישה הסובלת מפגמים נקודתיים בעור הפנים, מוכרחה להשתעבד למייקאפ בעל כיסוי גבוה מאוד. אנחנו באיל מקיאג' דוגלים בגישה שכיסוי תמיד ניתן לבנות ולכן מומלץ להתחיל מכמה שפחות. בתור התחלה, אפשר להניח שכבת בסיס אחת של המייקאפ כדי להשיג מראה עור אחיד. במידה ויש צורך, ניתן להוסיף שכבה נוספת על גבי כל שטח הפנים או לחילופין רק במקומות הבעייתיים.

אך מה נעשה במידה ואותם אזורים עיקשים אינם מגיבים למייקאפ? האם זה סימן שצריך להחליף את המוצר לכיסוי גבוה יותר? לא בהכרח! הקונסילר מבית איל מקיאג' נוצר במטרה לספק מענה עבור אותם מקומות בעייתיים.

עוד לפני שנבחן את תכונות המוצר, ננסה לענות על השאלה: מה אמור הקונסילר לכסות?

קונסילר אמור לכסות פצעונים או צלקות המופיעות אחרי הפצעונים, כתמי פיגמנטציה, אדמומיות בעור, נקודות יובש ועיגולים מתחת לעיניים. יש לציין כי תופעת הכהויות מתחת לעיניים מגוונת ועשויה להשתנות מאישה לאישה, שכן היא עלולה להופיע בגוונים שונים ומסיבות שונות- למשל כהות אפורה כתוצאה מעייפות ועישון, כהות כחולה או סגולה כתוצאה מהתפוצצות נימי דם באזור (בולט במיוחד עבור מי שעורה בהיר מאוד) ועוד.

הקונסילר של איל מקיאג' הוא בעל מרקם מוצק וסמיך, בגימור מאט. הוא אינו "מתיישב" על הקמטוטים או בולט לאחר ההנחה. כדי להסתיר את הכהויות מתחת לעיניים יש להניח את הקונסילר לאחר שסיימתן את שלב איפור העיניים, במטרה לנקות את השטח מעודפי האיפור. חשוב להדגיש כי לא כדאי "לעלות" עם המייקאפ עצמו לאזור שמתחת לעיניים, כי למייקאפ יש נטייה להיכנס לחריצים ולהתקבע בהם- להבדיל מהקונסילר.

הקונסילר של איל מקיאג' הוא בעל גוון ניטראלי ומגיע בשלושה גוונים- לייט, מדיום וכהה. מי שמעוניינת לכסות כהויות בגוונים שונים, מוטב שתניח בתור בסיס את מוצר האיוון טון של איל מקיאג' ורק לאחר מכן תניח את הקונסילר. איוון טון ירוק יסייע לטשטש כהויות שהגוון שלהן אדמדם, איוון טון סגלגל יסייע לטשטש כהויות בגוון צהבהב. בנוסף, כדי לקבע את הקונסילר עם סיום העבודה, מומלץ לקחת מברשת קטנה, כמו למשל מברשת הפלאף של איל מקיאג' ולהעביר כמות קטנה של פודרה שקופה על אזור העבודה. פעולה זו תבטיח שהקונסילר שהנחתן בתחילת יום העבודה יישאר במקומו כל היום.

את הקונסילר יש להניח באמצעות מברשת שטוחה וקטנה, כמו למשל מברשת הפיקס מבית איל מקיאג' ולטשטש. ההמלצה שלנו: את הקונסילר ניתן לטשטש באמצעות כריות האצבעות. חשוב לוודא שפעולת הטשטוש מתבצעת באמצעות טפיחות עדינות שנועדו להטמיע את החומר לתוך העור במקום להזיז אותו מצד לצד.

רוצה ללמוד להתאים לעצמך קונסילר ולהפוך למאפרת המקצועית של עצמך? התקשרי למספר 1800222300 ותגלי האם את זכאית למגלה!

 

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed