דנה צולחת

דנה צלח, פיינליסטית בתוכנית דה ווייס ובוגרת לימודי איפור באיל מקיאג' בראיון בלעדי, עונה על כל השאלות!

26/05/13

ישנם אנשים שהאישיות שלהם בוהקת ברגע שהם נכנסים לחדר. יש שיקראו לתכונה החמקמקה הזו "סטאר קוואליטי"- אנחנו רואים זאת בתור הצורך המתפרץ ליצור אמנות. כזו היא דנה צלח, פיינליסטית בדה ווייס ובוגרת לימודי איפור באיל מקיאג'. ברגע שהגיעה צלח, אז בחורה צעירה וחסרת בטחון, מלווה באמה האוהבת לפגישת הייעוץ- היה ברור שיש כאן יהלום לא מלוטש שיגיע רחוק. לא יכולנו לדמיין אפילו עד כמה.

במהלך שיעורי האיפור, החלה דנה להראות את יכולותיה ואת טביעת ידה הכשרונית, תוך שהיא מקלפת עוד ועוד שכבות של חוסר בטחון, עד שהיא הפכה לאחת התלמידות הזכורות והאהובות ביותר במחזורי הלימוד. הכלים המקצועיים והדימוי העצמי המשופר שנרכשו בין כותלי המכללה, יחד עם האהבה חסרת המעצורים של אמה ושל כל צוות המרצים במכללה- היו אלה ששיגרו אותה לקדמת הבמה כמה חודשים מאוחר יותר- אל דה ווייס. כדי לנסות להבין איך הכל התחיל ואיך קורה שמברשות האיפור פוגשות את המיקרופון, שאלנו את דנה כמה שאלות.
ש': איך היית משווה בין איפור לשירה?
דנה: מבחינתי שניהם חלק בלתי נפרד ממני- היד שמאפרת היא בסופו של דבר גם היד שמנגנת. פעמים רבות יצרתי מראות איפור בהשראת המוסיקה, כך שהקשר בין שני התחומים הוא בלתי נפרד. אני מרגישה שבאמצעות שני התחומים אני מצליחה לגעת באנשים, כל אחד מהם בצורה שונה- צורה שונה אך מרגשת ודומה בתחושה.
ש': מה את מרגישה שהאיפור מעניק לך? כיצד את מרגישה בזמן שאת מאפרת?
דנה: הרצון שלי ללמוד איפור הוא בלתי נגמר. גם אחרי שעברתי את כל קורסי האיפור האפשריים באיל מקיאג' ואחרי שנהניתי מכל רגע ורגע בהם, הרגשתי צורך להמשיך ללמוד באופן עצמאי- קראתי חומר על תולדות האמנות ואני ממשיכה לחקור את הנושא עד עצם היום הזה. אומרים שלכל אדם יש את שפת האם שלו, אז איפור- בדומה לשירה- זו שפת האם שלי, חלק מהקוד הגנטי שלי.
לאפר זו תחושה עילאית, משום שאת לומדת המון על האדם שמולו את יושבת באמצעות שיחה של עשרים דקות, במהלכן את לומדת להכיר אותו ולהתאים עבורו את האיפור. כל הטכניקות וכל הידע שצברת מתנקזים לרגע הזה שבו את מאפרת את האישה שיושבת מולך. מבחינתי איפור זו קודם כל תקשורת- ברגע שיש תקשורת והבנה עם הלקוחה, האיפור יהיה מחמיא. להצליח לאפר מישהי ולדעת שהיא אוהבת את הדמות שמשתקפת לה במראה זו תחושת עילוי אמיתית, גם בגלל שזו האמנות שלי וגם בגלל שזה כיף גדול לגרום לנשים לאהוב את עצמן ולהרגיש טוב עם עצמן יותר.
ש': האם את חושבת שתרצי להמשיך לאפר למרות הקריירה המצליחה באיפור?
דנה: בוודאי! עומד לצאת לי סינגל ראשון ואחריו גם אלבום, אבל אני תמיד אמשיך לאפר וגם מקפידה לאפר את עצמי ואחרות בכל סט שבו אני נמצאת. אלה שתי צורות אמנות שאינן מתנגשות ויכולות בהחלט להתקיים ביחד. הקריירה שלי מורכבת משתי האהבות הגדולות שלי- איפור ושירה.
ש': האם את יכולה להשוות את דנה צלח לפני החוויות באיל מקיאג' ודה ווייס ולאחר מכן?
דנה: ברמה הטכנית, אפשר בהחלט לומר שהחוויה באיל מקיאג' הכינה אותי לקראת דה ווייס, משום שבמסגרת אחד הקורסים במכללה יצא לי לקחת חלק בהפקות ריאליטי, לאפר בסטים אמיתיים ולהכיר את התעשייה הזו מקרוב. זה העניק לי את הידע וגם את הביטחון כדי לגשת לאודישן בדה ווייס, תוך שאני יודעת איך העניינים מתנהלים. אין ספק שבפן האישית שתי החוויות האלה תרמו לי המון, ברמת הביטחון העצמי וגם ברמת ההגשמה העצמית- סוף סוף אני יכולה לתקשר כלפי חוץ את שתי האהבות שלי ואפילו לגעת באנשים בזכותן. על איפור בפרט, אני יכולה להעיד שעוזר לי מאוד לתקשר עם אנשים, במיוחד בתור אחת שהרגישה קושי לעשות זאת בעבר.

רוצות גם אתן לגעת באנשים באמצעות איפור? צרו קשר במספר: 1800222300

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed