אחת משלנו!

היא מאפרת מעולה ועכשיו גם זמרת מוכשרת- דנה צלח, מתמודדת ב'דה וייס', למדה באיל מקיאג'!

19/02/13

                 לחצו כאן לצפייה בסרטון המדהים!

יש אנשים שה"סטאר קווליטי" שלהם ברור לכל ודנה צלח, המתמודדת המוכשרת בנבחרתה של שרית חדד בתוכנית "דה וייס"- היא כזו. צלח, שלמדה במכללת איל מקיאג', סומנה כמעט מיד בתור הבחורה המצליחה והנעימה שתגיע רחוק.

היכרותה של דנה צלח עם איל מקיאג' החלה כבר לפני שנתיים: אז, הגיעה לפגישת הייעוץ בלימודים בחורה ביישנית וחסרת בטחון, מלווה באמא. לאחר שיחת הייעוץ, הוחלט לרשום את דנה למסלול לימודים באורך שנה שלמה, במטרה להעניק לה מסגרת. האישיות המיוחדת שלה הפכה אותה לבת החסות של ליאור מלכה, מנהלת רשת המכללות- וליקירת בית הספר. הבחורה שהייתה חביבה על כל המרצים והתלמידים מיד החלה להתבלט לטובה בזכות כישוריה בתחום האיפור.

היא הייתה אחת הלקוחות הראשונות של קורס הריאליטי באיל מקיאג', השתתפה במגוון אתגרי איפור וזכתה בכולם. השיא היה כשנבחרה לקחת חלק בהפקת איפור בווג איטליה המהולל וגם אז הצליחה לשמור על ריכוז ולהפגין את יכולותיה המרשימות בתחום.

 

(צילום: יעל מש, איפור: דנה צלח, דוגמנית: שני דיין, סטייליסטית: סתו עזרן)

ההחלטה שלה לגשת לאודישנים ב"דה ווייס" לא התקבלו בהפתעה בקרב חבריה ללימודים אשר ידעו היטב כמה דנה מוצלחת. למרות הצלחתה בקריירה המוזיקלית, דנה לא לוקחת פרגונים כמובן מאליו, ממשיכה לבקר במכללת תל אביב בה למדה ולאחרונה הביאה עמה מתמודדות נוספות ב"דה וייס" לביקור סוחף! כאן נראה לכם את הקטעים הבלעדיים מאחורי הקלעים של הביקור!

 

 

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed