העצימי את עצמך

אנחנו באיל מקיאג' מאמינים כי איפור הוא כלי חשוב להעצמה נשית

26/05/13

אנחנו באיל מקיאג' מאמינים כי איפור הוא כלי חשוב להעצמה נשית. יבואו מי שיאמרו כי האיפור הוא למעשה מסיכה וככזו, הוא נועד לחפות על היעדר בטחון עצמי ולשדר מסרים פיקטיביים אשר אינם קיימים במציאות.

אנו דווקא מאמינים כי ההיפך הוא הנכון: האיפור הוא למעשה כלי שנועד להעצים ולהדגיש כל רגש, במטרה לתקשר אותו החוצה אל העולם. אין שום דבר פסול בכך שאישה תרגיש יפה יותר ותשדר בעקבות זאת מסרים חיוביים כלפי חוץ, לאחר שאופרה בצורה מחמיאה. אין שום דבר פסול בכך שאישה תאהב יותר את השתקפותה במראה לאחר שהאיפור בסך הכל הדגיש את נתוניה היפים ממילא.
העצמה נשית מתחילה קודם כל בקבלה שלנו את עצמנו ולכן האיפור נועד בסך הכל לסייע לנו לראות את מה שאחרים רואים בנו. למעשה, מדובר רק בפילטר המסייע לנו לזקק את התחושות הפנימיות שלנו. הדרך מקבלה עצמית להצלחה ממשית הופכת לקצרה מאוד, ברגע שניתנים לנו הכלים המתאימים.
תלמידות שלמדו באיל מקיאג' מעידות על כך שהיכולת לאפר באופן מקצועי שיפרה את החיים של כל הנשים בהן נגעו. קודם כל, את החיים שלהן עצמן- כי הרי מעבר לכך שהן רכשו מקצוע לעתיד, יש להן גם כלי המסייע לנשים להתבונן במראה ולומר "אני אוהבת את מה שאני נראית". שנית, האיפור מסייע לשפר את איכות החיים של הנשים שאותן הן מאפרות: חלק גדול מהן כלל לא היה מודע לכך שהן יכולות להיראות כל כך יפות עד שמברשת האיפור נחה על עורן. היכולת לעמוד מול המראה ולהודות בפני עצמך שאת אוהבת את התוצאה חשובה מאוד, בין אם היא מתרחשת לפני או אחרי הנחת האיפור.
ואכן, הבוגרות שלנו מעידות על כך שהן מצליחות לעורר שינוי בקרב המאופרות שלהן: השינוי ניכר לא רק במראה עיניים מודגשות יותר לאחר הנחת האיפור, אלא באנרגיות ובביטחון העצמי שהן מקרינות לאחר שהאיפור מוכן. פעמים רבות אנו מבטאים כלפי חוץ את תחושותינו הפנימיות ולכן אם נרגיש יפות יותר, הרי שנקרין החוצה תחושות חיוביות גם כן.
ניסחה זאת בבהירות אחת הבוגרות שלנו, דנה צלח, שלימים הפכה גם לפינליסטית בדה ווייס אך ממשיכה לאפר כל העת: "איפור זו קודם כל צורת תקשורת. הקשר שנוצר בין מאפרת לבין לקוחותיה ב-20 דקות השיחה שהן מנהלות הוא מדהים. במהלך השיחה הזו את לומדת להכיר את החששות ואת הרצונות שלהן, במטרה ליצוק הכל לתוך האיפור. כשהלקוחה לבסוף מחייכת אליי ונראית מאושרת כי היא מרגישה טוב עם עצמה ואוהבת את המטרה הסופית, הרי אין תחושה מדהימה מזו. מבחינתי זו העצמה נשית לכל דבר".
רוצה להעצים את עצמך באמצעות לימודי איפור? צרי קשר עכשיו במספר- 1800222300

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed