עפרון שפתיים- מוצר חובה

רוצה שפתיים צבעוניות, מודגשות ועמידות לאורך זמן? הכירי את הנשק הסודי שלך: עפרון שפתיים מבית איל מקיאג'!

12/03/13

כולנו היינו רוצות שהליפסטיק שלנו יחזיק מעמד לאורך כל היום מבלי שנצטרך לחדש אותו כל פעם מחדש. למרבה הצער אין פתרונות קסם בתחום והליפסטיקים הבודדים שמצליחים לשרוד שתייה וארוחה- הם גם אלו שמייבשים מאוד את השפתיים ומדגישים את החריצים בהן.

זה גם לא בהכרח אומר שעלינו לחדש את איפור השפתיים כל שעתיים או לחילופין לוותר על האיפור באזור הזה לחלוטין. באמצעות עיפרון השפתיים מבית איל מקיאג' נוכל ליהנות מכל הטוב שבעולמות!

בעפרונות שפתיים דבק עם השנים שם רע, היות ונשים רבות נהגו להניח עפרון כהה משמעותית מצבע השפתון בתור תוחם- מה שיצר מראה לא מחמיא ומיושן. למרבה המזל השיטה הזו כבר כמעט פסה מן העולם וכיום מי שמבינה באיפור יודעת שאין להשתמש בליפסטיק, במיוחד אם צבעו עז, מבלי להניח בתור בסיס עיפרון שפתיים.

אז איך זה עובד? ראשית, אין חובה להשתמש בעפרון השפתיים דווקא בתור תוחם אלא ניתן ואף רצוי למלא איתו את כל שטח השפתיים. כך לא תצטרכו להניח את העפרון באופן מדויק- שכן לאחר מכן בכל אופן תעברו עליו עם שפתון ותעניקו חיזוק עמיד למוצר שיונח מעליו.

עיפרון השפתיים של איל מקיאג' עמיד מבלי לייבש את השפתיים. יחד עם זאת, כדי להבטיח מריחה קלה כחמאה, תמיד נמליץ להניח בתור בסיס לעבודה באלם מלחח עבור אזור השפתיים.

באשר לסוגיה- איזה צבע לבחור עבור העיפרון והאם מוכרחים להתאים אותו לגוון של הליפסטיק- התשובה איננה חד משמעית. אתן יכולות לבחור בגוון דומה עד כדי זהה אם אתן רוצות לשמר את הגוון המדויק של הליפסטיק, אך אתן יכולות גם לבחור צבע מעט שונה יותר בתור בסיס וכך באמצעות הנחת הליפסטיק מעל ליצור שילוב חדש ומפתיע.

אחד ממוצרי היוקרה של איל מקיאג' משתתף היום במבצע: מוצר ב-29 ₪ בלבד! האם מדובר בעיפרון השפתיים? פרטים מלאים בסניפים!

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed