הצל שלי ואני

לימור הלפגוט 05/02/14

 הבטיחו לנו גשם השבוע, לא?  גם אם בסוף זה לא יקרה, החלטנו שזו הזדמנות טובה ללוק של הצללות רטובות שמאפיין מראה דרמטי של חורף. זה מראה שעוד מעט יהיה כבד מידי כי הלחות של הקיץ כבר ממש מעבר לפינה.

המאפרת נופר פרג' מסניף מכללת איל מקיאג' בתל-אביב הסבירה לנו איך עושים את זה:

קודם כל מתחילים עם ניקוי הפנים. כל לוק חייב להתחיל עם פנים נקיות. לאחר מכן נניח קרם לחות שזה שלב הכרחי בכל מראה ומעניק לעור הפנים חיוניות גמישות וזוהר. במידה ויש לך עור פנים שומני תבחרי בקרם פנים על בסיס מים ונטול שומן, למניעת מראה שומני.

הטיפ של נופרלאחר הנחת הלחות נשתמש במקבע איפור מינרלי שהוא תרסיס מעולה לימי החורף כאשר עור הפנים נראה יבש. התרסיס הוא בעל פעולה כפולה- גם מעשיר ומזין את העור וגם מעניק שכבת מגן למייק אפ. מכיל תמציות מלפפונים, קמומיל, תה ירוק, קפאין ועוד, אשר יוצרים אפקט ממריץ הממלא את העור באנרגיות, שומר על עמידות המייקאפ ומתאים לשימוש בכל שעות היום.

עבור הלוק נבחר בשני גוונים של מייקאפ נוזלי – אחד בגוון העור עבור מרכז הפנים, והשני כהה, לפחות בשני טונים יותר, עבור מסגרת הפנים.

את המייקאפ שבחרנו בגוון העור נניח בנקודות בכל אזור ה-T, על עצמות הלחיים ועצם הלסת. באזור ההצללה: מסגרת הפנים ואזורים שקועים יותר בפנים נניח את המייקאפ הכהה יותר. בעזרת מברשת קבוקי עוברים בתנועות סיבוביות ומטשטשים בצורה אחידה כדי למנוע מצב של "כתמים".

בעזרת קונסילר בהיר, שהוא בהיר בחצי טון מגוון המייקאפ שבחרנו עבור גוון העור שלנו, מבהירים את אזור ארובת העין ויוצרים בעזרתו מראה טבעי של נקודות אור כמו שק הדמעות, עצם הגבה הרקה ועצם הלחי.

 לאחר מכן נקבע את המייקאפ בעזרת פודרה בגוון העור, או אפילו בעזרת פודרה שקופה כדי שלא תשנה לנו את גווני ההצללות, בדגש על אזור ה- שזהו בדרך כלל האזור שמפריש הכי הרבה שומניות. אנחנו ממליצים על הפודרה השקופה מליין ה"Volume Collection" שהיא פודרה נטולת פיגמנט לחלוטין, בעלת מרקם קליל ואוורירי מעולה לקיבוע, בלתי מורגשת כל הפנים ומושלמת עבור הלוק הזה!

את הפיניש של המראה יעשה הסומק: אפשר ללכת על גוונים משלימים בצבעי אדמה חמים. בעזרת מברשת סומק נניח את הסומק על תפוחי הלחיים (באזור שעולה כשאנו מחייכות) מטשטשים לכיוון ההצללה שעשינו. עצמות הלחיים יישארו גבוהות ומורמות. אנחנו ממליצים על סומק "בלאש רוז מינרל" של איל מקיאג' שיתן את הגוון המושלם עבור הלוק הזה.

אם רוצים להוסיף ללוק מראה גבות טרנדי ועבה: מסרקים את הגבות בעזרת מברשת גבות (רצוי מסולסלת) ומשאירים את הגבה מסורקת מעט כלפי מעלה. בעזרת עפרון גבה משרטטים קוים טבעיים על מנת לתת אפקט של עיבוי לגבה. כל זה בהמשך לקו הטבעי של הגבות. לאחר מכן מסרקים שוב לקבלת מראה טבעי יותר ופחות "מקועקע" של הגבה.

את כל הלוק הזה אנחנו מסיימים עם נגיעות קטנות של ליפ גלוס טבעי למראה בריא. אנחנו ממליצים על גוון: "ספייס" של איל מקיאג' בגוון דומה לגוון הסומק. עכשיו את מוכנה לנצל את הימים האחרונים של החורף בתקווה שירד קצת גשם...

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed