יום חדש. שפתון חדש.

כולנו תמיד בחיפושים מתמידים אחר הפרטים שמרכיבים את הזהות שלנו ואיפור הוא הדרך הכי מעניינת להראות לעולם בדיוק את מי שאת רוצה להיראות בכל יום ויום.

שירי בן טובים 07/09/15

כולנו תמיד בחיפושים מתמידים אחר הפרטים שמרכיבים את הזהות שלנו ואיפור הוא הדרך הכי מעניינת להראות לעולם בדיוק את מי שאת רוצה להיראות בכל יום ויום. השנה החדשה תהיה השנה שלך להתנסויות חדשות במראות שונים כדי שבכל פעם שתצאי מהבית תשדרי לעולם רק את מה שאת בוחרת. ומי מכתיב את הלוק כולו? השפתון כמובן! סדרת השפתונים החדשה שלנו, XO Lipstick, עם הפיגמנט החזק והפורמולה הנעימה, הגיעה במיוחד כדי שתמצאי בדיוק את מה שאת מחפשת!
 

האם את בחורה של NUDE? האם את חובבת את מראה השפתיים הבהירות והגלוסיות ונוטה לתת מקום יותר לעיניים מעושנות ומודגשות? אם כן נסי את שפתון Ginger או Lady D למראה השפתיים הטבעיות המושלמות,הוסיפי עפרון עיניים שחור וטשטשי אותו עם צללית אפורה Jungle night  ותקבלי את המראה המנצח! למי שרוצה מהזוהר של קים קרדשיאן פה בישראל!
 או אולי את יותר בחורה של אדום?  המראה הצרפתי הקלאסי מתאים לך כמו כפפה? שפתון אדום בגוון Hot chilli בשילוב עם קו אייליינר שחור וקצת סומק בגוון טבעי מהסדרה האפויה יגרום לך להרגיש כאילו את נמצאת בבית קפה בחופשה בפריז.

 "טרנדית" זה השם השני שלך? את תמיד עם היד על הדופק, מעודכנת בכל תצוגות האופנה האחרונות ויודעת שגוונים כתומים וקורליים יהיו הסטייל הכי חם בעונה הבאה? גווני Aloha ו-Miami beach הם הגוונים בשבילך!  בשילוב עם איפור עיניים מינימליסטי אבל זוהר, כמו למשל צללית Hilighter dust  וברונזר Wakawaka מסדרת הברונזרים החדשה שלנו, וקיבלת את המראה שכל מעצבי האופנה יתעלפו עליו בשבוע האופנה בניו יורק.
אוהבת להיות במרכז העניינים? לעולם תבחרי בשפתון שאחרות יחששו ממנו? אוהבת להתנסות בגוונים חזקים ובולטים? יש לנו פלטת גוונים זוהרים במיוחד שלא תוכלי להסיר את העיניים ממנה ואיתה לא יוכלו להסיר את העיניים ממך!שפתוןWhat ever  ו-Yummy מחכים רק לך ולמראות המדהימים שתצרי איתם, במיוחד בשילוב היילייטר Halo מהסדרה החדשה וכמה שכבות של מסקרת אנקור למראה מהפנט במיוחד.

 קרדיט סרטון: אלינור ברטל

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed