יש לי יום יום חג!

בהשראת חג השבועות, נלמד אותך ליצור מראה איפור אביבי!

19/05/13

חג השבועות נסך בנו המון השראה: מדובר בחג טבע והמים, שכולו מבוסס על הצבע הלבן לצד הפרחים הנפלאים שיש לאביב להציע לנו. החג אמנם כבר מאחורינו, אבל השפעותיו ממשיכות להיות ניכרות ולכן החלטנו ליצור מראה איפור אביבי שמתאים לשבועות אבל לא רק. מוכנות?

מראה האיפור שלנו, כפי שמופיע בתמונה, מבוסס על שימוש בגוונים בהירים, פסטליים, בלי אייליינר ובלי קווים ומעברים חזקים, אלא איפור רך ומטושטש מאוד. כדי ליצור את המראה המבוקש, התחלנו להניח את הצללית Damask מתוך קולקציית הצלליות בפאן, על כל שטח גלגל העין. מאחר שמדובר במראה מואר ומרענן מאוד, הנחנו את צללית ה-Highlighter dust בגוון Silver על עצם הגבה ובזווית הפנימית של העין וטשטשנו את המעברים עם הצללית הורודה באמצעות מברשת פלאף של איל מקיאג'.
לאחר מכן, באמצעות מברשת ספונג' העמסנו מעט מהצללית Crystal lilac על קו הריסים התחתון, עד שהצללית נפגשה עם צללית הסילבר שהנחנו בזווית הפנימית של העין. מאחר שהמראה הוא נטול תיחום עליון, הנחנו באדיבות מסקרה שחורה כדי להדגיש את העיניים וכדי שהן לא "ייבלעו" בשילוב בין הצלליות.
את העור חשוב להשאיר כמה שיותר נקי ולכן הדגשנו את הגבות והשתמשנו בפודרת Star gazer כדי להעניק ללחיים רק שמץ של פיגמנט מבלי להעמיס. כדי להמשיך את הקו של המראה הזוהר שיצרנו, הנחנו כמה טיפות מהשימר הנוזלי של איל מקיאג' בגוון Pink  על אזור עצמות הלחיים והדקולטה. מאחר שאיזון חשוב מאוד במראה הזה, לא רצינו להשאיר את השפתיים עירומות ולכן הנחנו בתור בסיס את עפרון השפתיים Winter rose ומעליו את השפתון Tropez pink במטרה ליצור שפתיים ורדרדות ועם זאת מודגשות.
מדובר במראה איפור לביש שיתאים לרוב סוגי העור והעיניים ולכן אנחנו ממליצים לכן בחום לנסות אותו באחד מימי האביב היפים.

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed