עטור מצחך זהב לבן

מוצרי איפור לבנים יהפכו את עורך לזוהר וקורן!

19/05/13

 

לרובנו יש רתיעה ממוצרי איפור לבנים, משום שאנחנו חוששות שהם יהפכו אותנו לחיוורות או לבנות באופן לא טבעי. על אף שהחשש הזה מובן, אנו מאמינים כי באמצעות שימוש נכון באותם מוצרים בגוון הלבן- העור יכול להיראות זוהר מתמיד. בהשראת חג השבועות, נדגים לכן בדיוק כיצד להשיג את התוצאה הרצויה באמצעות השימוש במוצרי האיפור הלבנים מבית איל מקיאג'.

צללית Highlighter dust בגוון Satin- מדובר באחת הצלליות הפופולאריות ביותר של איל מקיאג' ולא בכדי- הגוון של הצללית הופך אותה לרב שימושי. אתן בוודאי שואלות את עצמכן כיצד צללית שימרית בהירה כל כך יכולה להיות רב שימושית? ניתן להשתמש בה בתור נקודת הארה באזורים מסוימים באיפור העיניים, למשל בזווית הפנימית של העין או בעצם הגבה. מי שאין לה זמן רב להשקיע באיפור העיניים, יכולה אפילו להניח שטיפת צבע עדינה ממנה על כל שטח העפעף באמצעות מברשת עיניים פלאפית. בדיוק כפי שעושים בה שימוש למטרת הארות באזור העיניים, כך גם ניתן לעשות בה שימוש באזור עצמות הלחיים. מי שמעוניינת להמשיך להתנסות בה אפילו עוד, יכולה לערבב חלקיק קטנטן ממנה עם המייקאפ כדי ליצור מראה זוהר יותר. גם השפתיים לא נשארות מקופחות הפעם- נגיעה של הצללית במרכז השפתיים לאחר הנחת האודם ייצור מראה ייחודי ורב מימדי (רצוי לשלב עם אודם בגוון אדום).
המוצר הבא אליו נדלג הוא ה-Eventone, מתקן גוון בצבע הלבן. כולנו מכירות כבר את השימוש של מתקני הגוון בצבעים האחרים, שאמורים לעזור לתקן אדמומיות או להעלים סימנים סגולים. אז מהו אם כך שימושו של האיוון טון הלבן? ובכן, המתקן הלבן שימושי כשאתן מניחות מייקאפ שהוא מעט כהה מדי עבור גוון העור שלכן. מכירות את הסיטואציה הזו? אנו משוכנעים שכולן נתקלו בבעיה זו בשלב כזה או אחר. הערבוב של האיוון טון עם המייקאפ יסייע ליצור התאמה מושלמת לגוון העור. כך, למרות שהאיוון טון למעשה לא נראה על גבי העור, העזרה שלו "מאחורי הקלעים" מאוד משמעותית.
המוצר האחרון שאליו נתייחס בקטגוריה הלבנה הוא עיפרון עיניים לבן שקיים בשתי גרסאות- גרסא מתחדדת רגילה וגרסא מנצנצת (בגוונים White ו-Stars בהתאמה). גם לעפרון הזה ישנם מספר שימושים: ראשית, ניתן להשתמש בו כבסיס לצלליות. בסיס לבן יכול לחזק את העמידות של כל צלליות שמונחת מעליו ואף להבליט עוד יותר את הפיגמנט שלה. שנית, ניתן להשתמש בו כפס אייליינר מעל צללית כהה, הניגודיות בין השניים תיצור מראה מיוחד אך לא צעקני מדי. שימוש נוסף ואחרון בעפרונות הוא בקו המים, או קו הריסים התחתון. נגיעה קטנה של עפרון עיניים לבן והעיניים שלכן מיד ייראו רעננות וגדולות יותר, זאת משום שקו הריסים התחתון נוטה לאדמומיות ומסגיר ישירות כל תחושת עייפות שאנחנו מרגישות.

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed