איל מקיאג' מגיעה לצפון!

מכללת האיפור הטובה בישראל מגיעה לצפת וגם אתן יכולות להירשם למחזורי הלימוד הבאים!

04/06/13

 

הכל התחיל ביוזמה של המכללה האזורית צפת, המתמחה בקורסים והכשרות של משרד התמ"ת: במכללה שאפו להעשיר את תוכנית הלימודים בקורסים ובמקצועות לימוד שיועברו על ידי מותגים מובילים. לאחר שכבר קיבלנו אינספור פניות מבחורות שרוצות ללמוד איפור באזור מגוריהן- הרמנו את הכפפה והחלטנו להביא את בשורת היופי והאיפור ישירות לצפת.
הקורס הראשון שנוצר במסגרת שיתוף הפעולה הזה וצפוי להיפתח ב-16.06, התמלא במהרה עד אפס מקום. החלטנו להיענות פעם נוספת לבקשתן של תושבות העיר ולפתוח מחזור נוסף לקורס האיפור שצפוי להתחיל גם כן בחודש יוני. לפרטים נוספים והרשמה, ניתן ליצור קשר עם המכללה האזורית צפת.
הקורס אותו נעביר במסגרת השיעורים במכללה הוא קורס ביוטי- אחת ממסגרות הלימוד המבוקשות והנחשקות ביותר של מכללת איל מקיאג', שנבחרה כבר חמש שנים ברציפות בתור המכללה המקצועית ביותר ללימודי איפור בארץ.
במסגרת הקורס, מקבלות התלמידות הכשרה מעשית בתחום האיפור, ניסיון בשטח באמצעות לקיחת חלק פעיל בהפקות ולמידת טכניקות איפור ע"י האמנים הגדולים ביותר בתחומם בארץ. בנוסף, מקבלת כל מאפרת מזוודת איפור שתסייע לה להתחיל את הקריירה המקצועית שלה בתחום ובה כל הציוד המקצועי לו תזדקק.
בוגרות בית הספר לאיפור איל מקיאג' משתלבות עם תום תקופת הלימודים בהפקות מקצועיות והופכות במהרה לנשות מקצוע בעלות שם ומוניטין בתחומן. החלטנו להגיע לצפת מתוך השאיפה לפזר ברחבי הצפון מאפרות ברמה גבוהה, שיוכלו להעניק מענה ראוי ומקצועי לתושבות צפת והסביבה. בהמשך, בהתאם לביקוש, ייתכן שייפתחו מחזורי לימוד נוספים וכן קורסים משלימים שיאפשרו למאפרות להתמקצע ולהרחיב את ידיעותיהן בתחום האיפור עוד יותר.
 רוצה גם את להצטרף ללימודים במכללת האיפור הגדולה בישראל? צרי קשר עוד היום: 1800222300

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed