מה נשים רוצות

לימור הלפגוט 26/03/14

האביב מביא איתו התחדשות בכל התחומים וכולל התבוננות פנימית שלנו כנשים לגבי החיים והכוח שלנו. אנחנו נמצאות כל הזמן במרוץ שכולל לימודים, קריירה, משפחה. אבל לנו כנשים יש את הכוח לשנות את היחס שלנו כלפי עצמנו: להיות מסופקות, עצמאיות, חזקות ובד בבד - גם רכות ונשיות.

 בתוך מרוץ החיים ולפני שאנחנו עוצרות באמת לעשות משהו עבור עצמנו יש דברים קטנים בחיי היום יום שיגרמו לנו להרגיש יותר טוב בשניות. אז מה באמת גורם לנשים להיות שמחות? התשובה מסתבר, פשוטה יותר וגם זולה יותר ממה שחשבנו. מחקרים חושפים שנשים מבזבזות על עצמן סכומי עתק כדי להרגיש טוב יותר, אבל יש דברים קטנים שיגרמו לנו להרגיש מצוין גם בלי להוציא סכומים גדולים של כסף. אז מה יעלה לנו את הבטחון ויגרום לנו לחייך?

 מחמאה מידיד או חבר  - תעלה לנו מיד את הבטחון, ובעניין הזה - אם מישהו משבח אותך, חייכי ותגידי תודה, אל תתווכחי. קבלת מחמאה כפשוטה פשוט מרגיש טוב, בלי להוסיף לה הסתייגויות.

 להראות טוב בתמונה - אם עלתה תמונה שלנו לרשת שאנחנו נראות בה מעולה במיוחד זה דבר שבוודאות ישפר לנו את מצב הרוח פלאים!

 אחרי לילה של שינה טובה או התכרבלות עם מישהו אהוב - תמיד נרגיש מלאות אנרגיה זוהרות ומחויכות.

 לחזור מחופשה עם שיזוף נהדר - רובנו נוטות להרגיש בריאות יותר עם שיזוף (למרות ששיזוף אמיתי הוא ההפך מבריא) אז במקום להרוס לעצמנו את העור אנחנו יכולות פשוט לערבב כמה טיפות של קרם לשיזף עצמי עם קרם הלחות שלנו, מה שיגרום לנו להראות יותר חיוניות ולעור להראות זוהר יותר.

 שיער מושלם: תספורת או צבע חדש - נשים שצבעו את השיער שלהן בוודאות מרגישות יותר בטוחות בעצמן. היו מחקרים שקבעו אפילו שאחרי שצבעתן את השיער, יותר סביר שתבקשו העלאה, תאתגרו את הבוס, או בכלל שתהיו יותר אסרטיביות. תסרוקת מושלמת לגמרי עושה את ההבדל. בין אם זה לקום בבוקר עם שיער שמסתדר נהדר, תספורת חדשה, צבע או אפילו פן.

חיוך מאדם זר - כן, זה נשמע מוזר - אבל כשאדם זר מסתכל עלייך ומחייך סימן שהוא אוהב מה שהוא רואה וזה יגרום לך לחייך בחזרה, או לפחות לחייך לעצמך. בכלל, כשאת מדברת עם מישהו, תסתכלי לו בעיניים, זה הרגל של אנשים שבטוחים בעצמם.

 כשאומרים לנו שאנחנו נראות צעירות מכפי גילנו -  ובכלל ידוע שאם אנחנו מרגישות צעירות יותר מכפי גילנו, כנראה שגם נפעל בדרך זו ונשמור על תחושת הנעורים. בעוד עשר שנים זו תהיה תחושה נפלאה!

 הנה עוד כמה דברים שיגרמו לנו לחייך:

  כששואלים אותנו איפה קנינו את מה שאנחנו לובשות  ♥

  כשילד אומר לנו שאנחנו יפות  ♥

  כשאנחנו לובשות בגד חדש שנראה עלינו מדהים ♥

  כשמזמינים אותנו לדייט!♥

 וכמובן אחרי שעברנו  טיפול יופי מפנק כמו גבות, מניקור.... אנחנו אוטומטית נראות ומרגישות נפלא.

 מסתבר שגם רובן המכריע של הנשים לא יוצאות מהבית ללא טקס היופי הקבוע שלהן - כבר דיברנו בעבר על הקשר בין איפור למצברוח  וזו עובדה שקצת ליפסטיק יכול לעשות את ההבדל, אז בודאי שלאיפור מלא תהיה השפעה הרבה יותר גדולה על ההרגשה שלנו. איפור יכול לגרום לאישה לחשוב שהיא רואה אדם שונה במראה, אדם בטוח יותר בעצמו שיכול לצאת אל העולם ולעשות הכל.

 ראינו כאן שיש דברים קטנים שיכולים לעשות את ההבדל ולתרום רבות לבטחון שלנו ואם אנחנו גם רוצות לעשות משהו גדול יותר עבור עצמנו עם בוא האביב, אז זה הזמן.

 אם תמיד הייתה לך זיקה לעולם היופי והאסתטיקה ואת יצירתית ומחפשת תחום שיכול להעצים אותך כאישה, אנחנו מזמינים אותך לקבל פרטים על מגוון הקורסים של איל מקיאג' שבהם אנחנו משלבים ידע מקצועי מהשורה הראשונה יחד עם טיפוח האמון בעצמך. זוהי ההזדמנות להפוך אהבה למקצוע! את מוזמנת להשאיר את פרטייך  כאן 

אנחנו הרבה יותר בטוחות בעצמנו כשאנו מאופרות! הדוגמנית קארה דלווין עבור style.com

*צילום תמונת שער: אימג'בנק/ Gettyimages

 


 
 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed