שינויי מזג האוויר

קמפיין חורף 2008 של איל מקיאג', בכיכובה של שירלי בוגנים שאב השראה מהטבע החורפי המשתנה- שלכת, גשם, שלג ורוח

מערכת איל מקיאג' 06/06/09

כל מי שחווה חורף באירופה, יסכים כי החורף בארץ הוא "לא רציני". רוח חזקה, גשם, קור מקפיא ושלג מופיעים בארץ במינונים נמוכים, אך עדיין עושים חשק ללבוש שכבות, להתחדש במעילים מעוצבים ולאמץ שלל אקססוריז כצעיפים וכובעים. כיף גדול בחורף, הוא האיפור. צבעים, אלמנטים דרמטיים ושפתיים אדומות, מזריקים חיים לאפרוריות החורפית הכללית ומשלימים את הלוק הכהה והמתכסה.

קמפיין חורף 2008 של איל מקיאג', שאב השראה מהעונה הקרה וביסס את מראות האיפור שלו, על ארבעת האלמנטים העיקריים שמרכיבים את הסתיו ואת החורף- שלכת, גשם, רוח ושלג. איל מקיאג' רואה בעצמה Inspiration Lab (מעבדת השראה) הדוגמת פיסות מציאות, מתרגמת אותן לחוויות ומגישה אותן לקהל לקוחותיה. בקמפיין זה, בו מככבת שירלי בוגנים, בחרנו "להקפיא" רגעים מהטבע החורפי ולהציג אותם כסצנות וכדמויות שונות בנוף המראה העונתי.

שלכת

מלנכוליה, עלים נושרים וצבעים כתמתמים. את מראה השלכת, מייצגת דמות טבעית, רכה, נשית וחמה.
ליצירת מראה זה, בחרנו בשיער פרוע ובאיפור בגווני אדמה, המשלב בתוכו דפי זהב קטנטנים ועדינים. ברקע מתעופפים דמויי עלי זהב מבד שקוף.

גשם

היות וגשם מתקשר להתחדשות ולתנועה, את המראה ששואב ממנו השראה, מייצגת דמות צעירה, פרועה וטרנדית.
ליצירת מראה זה בחרנו בשיער חלק עם פוני, באיפור נוזלי בצבעים זוהרים מעט ובניאונים המאוד אופנתיים בתקופה זו. ברקע ניתזים- איך לא, מים.

שלג

את המראה ששואב השראה מהשלג ומהקרח, מייצגת דמות קרה מעט, מרוחקת ומעודכנת אופנתית.
ליצירת מראה זה בחרנו בשיער מוקפד ומהודק בסגנון גלי למסגרת הפנים, באיפור שפתיים בגוון בורדו- סגלגל כהה ובעיניים בגוון ורדרד ורומנטי אך משדר חוזק. ברקע ניצבים קרחונים.

רוח

בהשראת מהירות ותנועת הרוח, יצרנו דמות פאנקית, פרועה ומלאת חיים.
לבניית מראה הרוח בחרנו בשיער חלק ומתנפנף ובאיפור מעושן ועוצמתי.


 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed