הערכים המנחים אותנו

אמינות

מאחורי המותג איל מקיאג' עומדות שנים של ניסיון בפיתוח ובחקר מוצרי איפור וקוסמטיקה. איכות וטיב המוצרים מעולה ובלתי מתפשרת והסטנדרט הוא מהגבוהים ביותר. החברה אינה מבצעת ניסויים בבעלי חיים והמוצרים מכילים מינרלים, ויטמינים ומקדמי הגנה. צוות עובדי החנויות בכללם, הינם מאפרים מקצועיים מוסמכים ומרצי המכללה הינם המאפרים המקצועיים המובילים בארץ.

מקצועיות

מכללת איל מקיאג' היא המכללה המובילה והגדולה בישראל למקצועות האיפור והקוסמטיקה. מערכי השיעור במכללות מובנים, מסודרים ודינאמיים ומלווים בחניכה אישית צמודה ובתרגולים רבים. צוות המרצים והמאפרים בחנויות מקצועיים ומושם דגש רב על יסודיות וירידה לפרטים בכל רובד ורובד. החל מ-2008, עוברת איל מקיאג' תהליך של מיתוג מחדש, בסימן "ידע מעורר השראה", שבמסגרתו הודגש והועשר התוכן העוטף את ממשקי החברה כך שיהיה נגיש וזמין יותר ללקוחותינו.

אסתטיקה

אנו שואפים לייצר סביבה מעוררת השראה לרכישת ידע עבור לקוחותינו ומקפידים על אופן עיצוב המוצרים ועל חשיבות הסדר והניקיון. האסתטיקה באה לידי ביטוי גם בעיצוב חנויות הרשת ובחוויית הביקור בהן, בשדרוג אתר האינטרנט של החברה ובהיבטים שונים בלימודים במכללה.

יחס אישי

אנו מאמינים כי כל לקוחה היא אינדיבידואל וכי כל תלמיד/ה במכללה או עובד בחברה, שונה ממשנהו. לכל אחד צרכים שונים, רגישויות אחרות ונקודות הנעה ייחודיות. אנו מכירים בשוני ומברכים עליו ושמים לנו למטרה לפתח ולהעצים את כולם, על ידי יחס חם ותומך שמאפשר גדילה בטוחה וצמיחה אישית.